Etui do SAMSUNG Galaxy J4

Odpowiednie etui do ochrony Samsunga Galaxy J4

Czy warto kupować etui ochronne na Samsung Galaxy J4?

Można się spotkać z argumentem, że nie powinno się zakrywać czegoś, co jest piękne. Należy jednak pamiętać, że bardzo łatwo jest uszkodzić delikatną obudowę, czy też wyświetlacz telefonu.

W naszej ofercie znajdują się dedykowane nakładki, które oprócz tego, że są niezwykle cienkie to są przeźroczyste. Dzięki temu walory estetyczne urządzenia nie zostaną zasłonięte, a będzie ono odpowiednio chronione przed zarysowaniami, brudem, kurzem oraz podczas upadków z niewielkich wysokości.

Oprócz przeźroczystych oprawek oferujemy także silikonowe etui w różnych wersjach kolorystycznych oraz z ciekawymi wzorami. Wszystkie tego typu osłonki to doskonałe rozwiązanie szczególnie polecane osobom, które często korzystają z telefonu i cienią sobie szybki i wygodny dostęp do niego.

Oferujemy także eleganckie futerały z klapkami. Dostępne w różnej kolorystyce pozwalają na dobranie tej odpowiedniej dla siebie. Szczególnie popularne są kabury otwierane na bok w które zostały pomyślane tak, że mogą służyć jako podstawka. Wewnątrz znajduje się silikonowa ramka trzymająca telefon. Dodatkowo klapka po wewnętrznej stronie posiada jedną lub więcej kieszonek (w zależności od modelu pokrowca). Można w nich przechowywać karty płatnicze lub banknoty.

Wszystkie wymienione powyżej rodzaje pokrowców są dedykowane dla Samsunga Galaxy J4. Dzięki temu telefon jest przez cały czas w pełni funkcjonalny i nie trzeba go wyjmować z etui, aby swobodnie prowadzić rozmowy, robić zdjęcia itp.

Wszystko dzięki profesjonalnie przygotowanym wycięciom na aparat, złącza i sloty oraz osłonkom na przyciski.
izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***