Etui do SAMSUNG Galaxy S9

Etui do Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 to jeden ze sztandarowych modeli jakie producent zaprezentował z początkiem roku 2018.

Smartfon nie tylko zachował zalety swoich poprzedników, ale co najważniejsze kryje w sobie wiele nowości.

Innowacyjnym rozwiązaniem z pewnością jest aparat fotograficzny z mechanicznie regulowaną przesłoną dzięki czemu zdjęcia wyjdą idealne w każdych warunkach.

Kolejną ciekawostką są wbudowane głośniki stereo, które użytkwników będą zachwycać wspaniałym, przestrzennym brzmieniem.

Pozostałe parametry techniczne również prezentują się imponująco, co z pewnością zauważył każdy zainteresowany tym modelem.

Efektowna obudowa wykonana została ze szkła i aluminium i warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego pokrowca, które zabezpieczy nowo nabyty smartfon.

W naszej ofercie znajdują się oryginalne oraz popularnych marek nakładki. Zróżnicowanie pod względem kolorystycznym, materiałów z których etui jest wykonane oraz struktur z pewnością umożliwi wybór idealnego pod względem naszych oczekiwań. Oprawki są idealną propozycją dla osób, które bardzo często korzystają z telefonu. Są cienkie więc z powodzeniem można smartfon w takim pokrowcu nosić w kieszeni.

Pokrowce z klapką wśród których również znajdują się oryginalne marki Samsung to kompaktowa ochrona całego telefonu włącznie z ekranem. Tego typu kabury idealne dla osób, krórym zależy na eleganckim lub też biznesowym wyglądzie.

 
izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***