Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowa

Korzystanie z telefonu nawet podczas podróży stało się czymś zupełnie normalnym. Tymbardziej, że większość współczesnych smartfonów można wykorzystywać jako nawigację.

Ładowarka samochodowa powinna więc być jednym z tych produktów, które znajdą swoje miejsce w każdym samochodzie.

Obecnie pod pojęciem ładowarki samochodowej kryją się nie tylko tradycyjne ładowarki podłączane do gniazda zapalniczki samochodwej.

To także różnego rodzaju rozdzielacze i rozgałęźniki, które umożliwiają ładowanie więcej niż jednego urządzenia mobilnego jednocześnie.

W naszej ofercie znajdują się oryginalne ładowarki takich producentów jak Samsung lub Huawei oraz znanych marek: Nillkin, eXtreme, AXIVER.

Ciekawą propozycją w ładowarkach samochodowych jest jonizator powietrza, który poprawia jakość powietrza w samochodzie m.in. usuwając nieprzyjemne zapachy oraz usuwając wirusy.

Ładowarka samochodowa coraz częściej jest produktem, który służy nie tylko do ładowania urzadzeń mobilnych. Producenci proponują na przykład ładowarki połączone z zestawami głośnomówiącymi lub Transmiterem.

Wszystkie ładowarki mają parametry odpowiednio dostosowane do potrzeb telefonów i innych urządzeń kompatybilnych z nimi.

Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku