Podstawka

Podstawka - funkcjonalne akcesorium.

Podstawki do telefonu to bardzo przydatny gadżet niewielkich rozmiarów. Nasze smartfony coraz częściej służą nam nie tylko do telefonowania ale często oglądamy na nich filmiki czy przeglądamy strony internetowe. Dlatego by móc zwiększyć swój komfort proponujemy zakup podstawki.

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli tego akcesorium.

Obecnie najbardziej popularne na rynku PopSocket, jest to składana podstawka którą przyklejamy do tylnej obudowy. Dzięki temu ze podstawka jest składana do płaskiego krążka nie przeszkadza w użytkowaniu. PopSocket jest dostępny w wielu ciekawych i modnych wzorach.

Inny rodzaj podstawki równie popularny a do tego bardzo elegancki to ring – montujemy podobnie jak Popsocket natomiast jako podstawki używamy kółeczka, które możemy także nasunąć na palce w trakcie rozmowy telefonicznej. Część przyklejana do obudowy ma różne kształty.

Kolejny model to nalepka na tył, która po przyciśnięciu na środku zamienia się w podpórkę. Niezwykle wygodne rozwiązanie, bardzo minimalistyczne.

Podstawki do telefonu poza funkcjonalnością oferują nam również całą gamę wzorów i kolorów, każdy użytkownik znajdzie model pasujący d jego preferencji.

Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku