Folia ochronna do telefonu

Użytkownicy smartfonów zdają sobie sprawę, jak kruchym elementem jest wyświetlacz. W naszej ofercie można znaleźć całą gamę produktów chroniących ekrany dotykowe telefonów.

Najbardziej popularne są:

* szkło hartowane o współczynniku twardości – 9H. Oznacza to, iż materiał jest tak twardy, że tnie szkło, a sam może zostać zarysowany jedynie ostrzem diamentowym.
Hartowanie szkła polega na nagrzaniu szkła do tzw. temperatury mięknięcia (temp. 630–640 °C) i oziębieniu go w strumieniu sprężonego powietrza co sprawia, iż takie szkło jest wytrzymalsze i bezpieczniejsze od zwykłego.

* folia ochronna wykonana jest z poliwęglanu. Jest to zamiennik szkła - polimerowe tworzywo sztuczne, lżejsze i bardziej odporne na uderzenia, niż tradycyjne szkło, jednak jego odporność na zarysowania jest niższa.

* szkło hybrydowe jest do produkt mający twardość szkła hartowanego a giętkość folii ochronnej.

Produkty te są dedykowane konkretnym modelom, maja fabrycznie wycięte otwory na obiektyw aparatu, głośnik i inne czujniki.

Standardem stały się szkła pasujące na część dotykową , płaską część ekranu, może posiadać margnesy po bokach.

W ofercie mamy również szkła na cały wyświetlacz, są one specjalnie profilowane by pasowały na zaokrągloną część ekranu. W tego rodzaju produktach klej może znajdować się jak w standardowych na całej powierzchni, bądź tylko na obrzeżach.


Decydując się na zakup szkła hartowanego w naszym sklepie nie musisz obawiać się o niekorzystne warunki w transporcie. Produkty kruche zawsze pakujemy w sztywne pudełka, zabezpieczamy dodatkowymi listwami tektury i foli bąbelkowej, by ograniczyć uszkodzenia w trakcie dostawy.

Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku