Power bank

Power bank  Disney Princes 6000mAh
Power bank Disney Princes 6000mAh
cena 99,79 zł
Alternatywne źródło energii.

PowerBank to niezastąpione akcesorium do telefonu. Każdy z nas chyba był w sytuacji w której to bateria w smartfonie rozładowała się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie ma problemu, jeśli znajdujemy się w miejscu, w którym mamy dostęp do prądu ale jeśli nie ma takiej dogodności to zaczynają się komplikacje.

W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest PowerBank. Urządzenie w które magazynuje energię w akumulatorze. W zależności od tego jak dużą ma pojemność naładowany do pełna bank energii, może kilkakrotnie uzupełnić moc baterii telefonu.

Ładowarki przenośne mają różne formy i zastosowania, większość z nich posiada dodatkową funkcję latarki, inne są wodoodporne, dla osób które, często wybierają się w długie piesze wycieczki świetnym rozwiązaniem są PowerBanki z dodatkowym panelem solarnym, który ładuje akumulator w czasie marszu.

Ładowarki przenośne mogą mieć też rozmaite formy, wyglądem mogą przypominać szminkę, puderniczkę, misia lub emotkę. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych.

 

Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku