Etui na telefon. Pokrowce, kabury, futarły, case.

 

Pokrowce to niezastąpiona ochrona każdego smartfona.

Każdemu zdarzyło się upuścić telefon. Zniszczenia jakie wtedy mogą się dokonać zależą od konstrukcji obudowy jednak nawet najbardziej wytrzymała nie jest całkowicie odporna na zarysowania czy wgniecenia. Również noszenie telefonu w kieszeni czy damskiej torebce, gdzie znajdują się klucze, monety i inne przedmioty sprawia że po pewnym czasie urządzenie zaczyna nosić ślady zarysowań.

Jeśli chcesz tego uniknąć koniecznie zaopatrz się w pokrowiec.

W naszej ofercie każdy znajdzie idealne etui dla siebie.

Pokrowce portfelowe – zamykane klapką z magnesem, idealnie chronią cały telefon. Zapięcia są mocne co gwarantuje, że etui nie otworzy się w sposób kontrolowany. Pokrowce tego typu mają również kieszonki na dokumenty i banknoty – są niezwykle funkcjonalne.

Nakładki zabezpieczają tylną cześć obudowy. Większość z nich jest tak skonstruowana, by ranty wychodziły ponad taflę wyświetlacza, chroniąc go również przed porysowaniem gdy zostanie położony na płaskiej powierzchni ekranem w dół.

Materiały z jakich wykonane są nasze pokrowce to przede wszystkim:

  • giętkie i elastyczne silikony,

  • wytrzymałe tworzywo poliwęglanowe odporne na ścieranie,

  • materiały skóropodobne

  • naturalne skóry najwyższej jakości.

Etui są w ciekawej gamie kolorystycznej, dostosowanej do aktualnych trendów. Pragniemy by nasze produkty przede wszystkim spełniały swoje ochronne zadanie ale również by stały się ozdobą.