Bateria do telefonu

Bateria jest tą częścią telefonu, która jest ekploatowana niezwykle wydajnie. Niestety po pewnym czasie traci swoje pierwotne właściwości.

Warto wtedy pomyśleć o zakupie nowej baterii. W naszej ofercie można znaleźć baterie oryginalne.

Osobom, którym zależy przede wszystkim na większej pojemności oraz wydajności baterii proponujemy zakup zamiennika oryginalnej baterii.

W naszej ofercie znajdują się baterie sprawdzonych marek takich jak Maxximus lub ATX Platinum. Baterie te wykonane są z najwyższej klasy ogniw, a przed oddaniem do użytku są wielokrotnie testowane. Zwiększona pojemność zapewniaj dłuższą pracę telefonu. Nie trzeba się obawiać, że bateria innej formy niż oryginalna będzie miała negatywny wpływ na działanie telefonu.

Najczęściej spotykane są obecnie baterie litowo – jonowe, które nie posiadają efektu pamięci, i co za tym idzie nie ma konieczności ich formatowania. Można je spokojnie doładowywać nie czekając do ich całkowitego rozładowania.

Wszystkie oferowane przez nas baterie posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przeładowaniem. Każdy zamiennik posiada 12 miesięcy gwarancji.

 

Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku