Etui na telefon iPhone Apple. Pokrowce, kabury, futerały, case.

FILTRY
iPhone 11 2019 6,1 cala

Nie ma chyba drugiej tak znanej na skalę światową marki jaką jest Iphone. Nadgryzione jabłuszko stało się dawno symbolem idealnej technologii, ogromem i oryginalnością zastosowanych funkcji jak również marką reprezentującą po prostu nowoczesność i luksus.

Zastosowane we wnętrzu telefonu najnowsze technologie. Przede wszystkim z powodu obsługi Face ID, a u góry znajdziemy wielkiego notcha. Rozpoznawanie twarzy jest jeszcze lepsze dzięki nowemu obiektywowi 12 Mpx z przodu. Ramki telefonu są jeszcze węższe, a jest to spowodowane nowymi kształtami etui. Te wszystkie i wiele niepowtarzalnych cech zawiera nowe dziecko Apple -
iPhone 11 2019 6,1 cala.

Właściciele takich „cacek” zatroszczyć się muszą aby wszystkie wyżej wymienione funkcje były odpowiednio chronione i mogły służyć jak najdłużej. Jako, że sama marka do najtańszych nie należy, lepiej unikać jakichkolwiek usterek ze względu na to, że naprawa bądź wymiana uszkodzeń może okazać się niezwykle kosztowna.

WYŚWIETLACZ PRZEDE WSZYSTKIM
Jednym z pierwszych i najważniejszych elementów wymagającej szczególnej uwagi jest bez wątpienia wyświetlacz. To dzięki niemu mamy możliwość korzystania ze wszystkich funkcji. Dlatego powinniśmy się o niego troszczyć. Mimo, że tak efektowny i wielofunkcyjny bywa bardzo delikatny.
Naklejona szybka hartowana jest specjalnie dedykowanym elementem, idealnie dopasowana w żaden sposób nie wpływającym na korzystanie z urządzenia. Natomiast opracowana w taki sposób i z takich elementów aby przyjmować na siebie ewentualne wstrząsy co nadaje amortyzację, która działa ochronnie na wyświetlacz. Stanowi także ochronę przed zanieczyszczeniami i zabrudzeniami.

BOGATA GAMA KOLORYSTYCZNA NAKŁADEK OCHRONNYCH
Kolejnym rozsądnym wyborem będzie zakup odpowiedniego pokrowca. Mogą to być plecki silikonowe zakładane na tył urządzenia, z idealnymi wycięciami na wszystkie wtyki oraz wejścia. Nie zmienia zbytnio wyglądu telefonu natomiast idealnie ochrania w czasie upadku. Czyszczenie tego rodzaju etui jest niezwykle proste i szybkie, wystarczy ściągnąć osłonkę, przetrzeć mokrą szmatką … i gotowe!
Graficzne i kolorystyczne zdobienia takowych etui to niepohamowana fantazja. Każdy wymagający użytkownik iPhone 11 2019 6,1 cala z pewnością dopasuje oryginalne szaty dla swojego przyjaciela.

TO CO CENNE SCHOWANE WE WNĘTRZU
Dla zwolenników portfelowych etui, godnym uwagi będą oryginalne Wallet Cover, które to wyprodukowane z najlepszych materiałów oraz przy zastosowaniu idealnej precyzji wykonania z myślą o najmniejszym szczególe, stają się stabilnym ubraniem dla telefonu. Zamykane na klapkę tworzy ochronę zarówno dla ekranu jak i tyłu telefonu. Prezentują się przy tym niezwykle elegancko i gustownie.
Osoby mające troszkę bardziej ograniczony budżet mogą zdecydować się na sporo tańsze pokrowce takie jak Magnet Book, wykonane z chropowatej ładnie przeplecionej struktury drobnych  niteczek, co sprawia, że etui doskonale trzyma się w dłoni a to z kolei zapobiega ewentualnemu wyślizgnięciu się i potrzaskaniu.

Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku