Uchwyt samochodowy SAMSUNG
Szukasz uchwyt samochodowy do innego modelu SAMSUNG?Opinia experta

Wybór odpowiedniego uchwytu samochodowego jest priorytetem dla kierowców, którzy lubią być w stałym kontakcie telefonicznym.

Nasza oferta została tak dobrana, aby każdy znalazł uchwyt samochodowy odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb.

 

Zdecydowanie najchętniej wybieranym uchwytem jest Eegance. Jest to uchwyt w rozsądnej cenie, który jest niezwykle wygodny podczas użytkowania, a przy tym doskonale prezentuje się w samochodzie. Cechuje go również jakość wykonania na wysokim poziomie. Jego atutem jest również łatwość montażu oraz demontażu. Jest bardzo poręczny dlatego też nie zajmuje w samochodzie zbyt wiele miejsca.


Uchwyt samochodowy Elefun można nazwać uchwytem typu premium - nie należy on do najtańszych. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które umożliwiają komfortowe korzystanie z niego. Dostępny jest w kilku kolorach zatem można go dopasować do koloru tapicerki lub po prostu do własnych upodobań.

 

Extream był pierwszym uchwytem w naszej ofercie dedykowanym do smartfonów. Od pozostałych uchwytów odróżnia go przede wszystkim sposób wykonania.

 

Ciekawą propozycją jest podkładka antypoślizgowa STICKY MAT. Można ją umieścić na kokpicie w dowolnym miejscu i „przykleić” do niej telefon oraz inne rzeczy, które lubimy mieć pod ręką podczas podróży samochodem.

 

Gdybyśmy mieli doradzić jaki uchwyt wybrać to polecamy Elegace. Zdecydowanie wygrywa on nie tylko rozsądna ceną, ale przede wszystkim fantastyczny wygląd i wygodą podczas korzystania oraz fantastycznym wyglądem. Wygląda on niepozornie, ale może stać się nieodłącznym elementem wyposażenia Waszego samochodu.izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***