Etui do SAMSUNG Galaxy S8

Etui dla Samsung Galaxy S8

Stylowa obudowa Samsunga Galaxy S8 prezentuje się naprawdę imponująco i warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele ciekawych pokrowców. Widząc taki wybór ciężko jest się zdecydować. Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie jakie etui do Samsunga Galaxy S8 będzie odpowiednie.

W dobie popularności miediów społecznościowych coraz więcej osób niezwykle często korzysta z ekranu dotykowego. Dla nich właśnie zostały stworzone nakładki na boki oraz tył smartfona. Wyświetlacz pozostaje odsłonięty umożliwiając tym samym szybki dostęp do niego. Jeżeli nie chcesz zasłaniać oryginalnego design'u możesz wybrać etui w kolorze transparentnym, które w momencie nałożenia staje się niemal niewidoczne.

Wszystkie nakładki wykonane są z elastycznych materiałów, które doskonale dopasowują się do kształtu obudowy nie zmieniając znacząco jej wymiarów, bez problemu można nosić w kieszeni.

Dedykowane wycięcia na aparata i złącza oraz osłonki na boczne przyciski umożliwiają wygodne korzystanie z telefonu bez konieczności wyjmowania go.

Różnego rodzaju futerały z klapkami zapewniają całościową ochronę telefonu. Zabezpieczają smartfon przed porysowaniem i innymi uszkodzeniami. Umieszcza się go w dedykowanych szynach trzymających, które jednocześnie chronią boki i tył. Klapka zabezpiecza natomiast wyświetlacz przed zarysowaniami oraz pęknięciem. Podobnie jak nakładki tego typu etui są w pełni funkcjonalne i nie ma konieczności wyjmowania telefonu, by swobodnie z niego korzystać.

Dostępne są oryginalne pokrowce firmy Samsung jak również takich marek jak Ringke, Spigen czy Krusell. Do tego różnorodność pod względem kolorów, wzorów i materiałów daje pewność, że każdy posiadacz Galaxy S8 znajdzie case odpowiedni dla siebie.
izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***