Etui do SAMSUNG Galaxy J8

Pokrowiec - jaki wybrać?

Samsung Galaxy J8 to smartfon nowej generacji. Piękna obudowa z dużym wyświetlaczem praktycznie bez bocznych ramek robi wrażenie.

Jak zadbać o taki telefon?

Koniecznie należy zaopatrzyć się w etui, które ochroni urządzenie przed zabrudzeniem, zarysowaniem czy rozbiciem.

W naszej ofercie posiadamy nakładki na tył, wykonane z rożnych materiałów. Wszystkie są elastyczne i łatwo się zakładają. Posiadają wycięcia na złącza systemowe oraz klawisze funkcyjne, dzięki czemu nie zmniejszają komfortu korzystania z telefonu. Nakładki występują w wielu kolorach. Nadrukowane na nich wzory są trwałe, nie ścierają się. Zwróćmy uwagę czy etui na tył posiada podwyższone brzegi ponieważ jest to dodatkowa ochrona wyświetlacza. Takie wyższe ranty amortyzują siłę upadku i przyjmują na siebie wstrząsy.

Inny rodzaj pokrowca to kabury z klapką. Chronią one cały urządzenie. Wykonane są najczęściej ze tworzyw skóropodobnych lub skór naturalnych. Zamykane na silne magnesy.

Pokrowce z klapką posiadają kieszonki na dokumenty oraz karty płatnicze dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne. Ponadto po odpowiednim złożeniu tylnej części służą również jako podstawki, by w wygodny sposób przeglądać strony internetowe lub oglądać filmy.

Wszystkie pokrowce dedykowane do Samsung Galaxy J8 posiadają precyzyjne wycięte otwory na porty, głośniki i obiektyw aparatu.

Posiadamy również uniwersalne pokrowce sportowe. Opaski na ramię lub saszetki na pas to udogodnienie podczas treningu. Dzięki nim mamy szybki i komfortowy dostęp do telefonu a jednocześnie nie narażamy go na rozbicie trzymając w kieszeni.

Każdy użytkownik Galaxy J8 znajdzie w naszej ofercie pokrowiec, który sprosta jego wymaganiom.
izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***