Etui do Xiaomi Mi A2

Nie wiesz jaki wybrać pokrowiec, aby odpowiednio zabezpieczyć Xiaomi Mi A2, a jednocześnie nadać mu oryginalnego wyglądu? Zobacz również wiele innych proponowanych produktów.
Odpowiednie etui do Xiaomi Mi A2

Zastanawiasz jakie etui będzie odpowiednie dla Xiaomi Mi A2?

Jeżeli jesteś osobom, która chce mieć natychmiastowy dostęp do wyświetlacza, pisze bardzo dużo wiadomości tekstowych itp. to wybór może być tylko jeden. Etui, które nie zasłania ekranu. Nakładki na boki oraz tył obudowy to idealne rozwiązaniem. Taka oprawka doskonale sprawdza się jako ochrona przed porysowaniem, zabrudzeniem, a także amortyzuje uderzenie podczas upadku. Jest także w pełni funkcjonalna, a wszystko dzięki precyzyjnie wykonanym otworom na aparat oraz porty zewnętrzne a także osłonkom na przyciski.

Etui wykonane są z elastycznych materiałów, które doskonale dopasowują się do kształtu obudowy nie zmieniając w znaczący sposób jej wymiarów.

Pokrowce zamykane na klapką to propozycja dla poszukujących elegancji oraz całościowej ochrony telefonu. Urządzenie umieszcza się w dedykowanych silikonowych szynach. Które jednocześnie chronią boki i tył. Klapka natomiast doskonale zabezpiecza wyswietlacz przed uszkodzeniem. Kabura może także być mini portfelem. Klapka po wewnętrznej stronie posiada niewielkie kieszonki w których można przechowywać niezbędne dokumenty lub banknoty. Pokryte są materiałami o ciekawej fakturze lub elegancką skórą naturalną.

 izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***