Akcesoria MOTOROLA One

Nięzbędne akcesoria dla Motoroli One

Motorola One to smartfon z systemem operacyjnym Android o przekątnej ekranu 5.9 cala. Nowy smartfon ze średniej półki cenowej może być atrakcyjnym urządzeniem dla użytkowników mających szczegółowo określone wymagania.

Jeżeli ktoś zdecydował się na zakup tego smartfona powinien pomyśleć także o dokupieniu odpowiednich akcesoriów do niego. Jednym z nich i zdecydowanie najważniejszym jest etui ochronne dedykowane właśnie dla Motorola One.

Szeroka oferta pokrowców może sprawić problem podczas wyboru. Należy się zastanowić przede wszystkim jakie są nasze oczekiwania, jak również jaki tryb życia prowadzimy.

Osoby aktywne, często korzystające z telefonu, szczególnie z komunikatorów tekstowych powinny zastanowić się nad wyborem nakładek, które nie zasłaniają wyświetlacza. Taki case zapewnia oczywiście ochronę urządzenia. Zapewniają wygodny dostęp do wszystkich portów i aparatu oraz przycisków bocznych. Pokrowce wykonane są z elastycznych materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu obudowy. Są one także na tyle cienkie, iż nie zwiększają znacząc jej wymiarów. Oprawka zabezpiecza tylko boki oraz tył, dlatego też warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu wyświetlacza w postaci szkła hartowanego.

Poszukujących całościowej ochrony połączonej z elegancją lub nawet biznesowym wyglądem na pewno zainteresują pokrowce z klapką. Motorola One zabezpieczona jest przed zarysowaniami, brudem, kurzem czy też podczas upadku z niewielkich wysokości. Zamykana magnetyczna klapka może także pełnić rolę schowka. Niewielkie kieszonki pozwalają na przechowywanie w nich kart płatniczych lub banknotów. Futerały otwierane książkowo mogą także pełnić rolę podstawek.

Oprócz produktów zapewniających ochronę telefonu można także pokusić się o inne akcesoria. Dla kierowców szczególnie przydatne mogą okazać się uchwyty samochodowe na telefon. Ciekawym gadżetem są także Power Banki umożliwiające naładowanie telefonu bez konieczności dostępu do zasilania sieciowego.

Znajdź nas na Facebooku