Przygotuj się na sezon rowerowy. Sprawdź najnowsze akcesoria! »

Akcesoria MOTOROLA One

Etui futerały

161 rodzajów zobacz

Szkło hartowane na ekran

3 rodzaje zobacz

Folia na ekran

zobacz

Uchwyty samochodowe

111 rodzajów zobacz

Mikrofony

15 rodzajów zobacz

Słuchawki

200 rodzajów zobacz

Ładowarki samochodwe

46 rodzajów zobacz

Słuchawki bluetooth

51 rodzajów zobacz

Rękawiczki

5 rodzajów zobacz

Ładowarki sieciowe

33 rodzajów zobacz

Karty pamięci

4 rodzaje zobacz

Banki energii

34 rodzajów zobacz

Kable USB

55 rodzajów zobacz

Zestaw głośnomówiący

7 rodzajów zobacz

Podstawki

17 rodzajów zobacz

Statywy selfie

36 rodzajów zobacz

Uchwyty rowerowe

93 rodzajów zobacz

Adaptery

7 rodzajów zobacz

Głośniki

69 rodzajów zobacz

Płyn antybakteryjny

5 rodzajów zobacz

Stacje dokujące

2 rodzaje zobacz

Nięzbędne akcesoria dla Motoroli One

Motorola One to smartfon z systemem operacyjnym Android o przekątnej ekranu 5.9 cala. Nowy smartfon ze średniej półki cenowej może być atrakcyjnym urządzeniem dla użytkowników mających szczegółowo określone wymagania.

Jeżeli ktoś zdecydował się na zakup tego smartfona powinien pomyśleć także o dokupieniu odpowiednich akcesoriów do niego. Jednym z nich i zdecydowanie najważniejszym jest etui ochronne dedykowane właśnie dla Motorola One.

Szeroka oferta pokrowców może sprawić problem podczas wyboru. Należy się zastanowić przede wszystkim jakie są nasze oczekiwania, jak również jaki tryb życia prowadzimy.

Osoby aktywne, często korzystające z telefonu, szczególnie z komunikatorów tekstowych powinny zastanowić się nad wyborem nakładek, które nie zasłaniają wyświetlacza. Taki case zapewnia oczywiście ochronę urządzenia. Zapewniają wygodny dostęp do wszystkich portów i aparatu oraz przycisków bocznych. Pokrowce wykonane są z elastycznych materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu obudowy. Są one także na tyle cienkie, iż nie zwiększają znacząc jej wymiarów. Oprawka zabezpiecza tylko boki oraz tył, dlatego też warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu wyświetlacza w postaci szkła hartowanego.

Poszukujących całościowej ochrony połączonej z elegancją lub nawet biznesowym wyglądem na pewno zainteresują pokrowce z klapką. Motorola One zabezpieczona jest przed zarysowaniami, brudem, kurzem czy też podczas upadku z niewielkich wysokości. Zamykana magnetyczna klapka może także pełnić rolę schowka. Niewielkie kieszonki pozwalają na przechowywanie w nich kart płatniczych lub banknotów. Futerały otwierane książkowo mogą także pełnić rolę podstawek.

Oprócz produktów zapewniających ochronę telefonu można także pokusić się o inne akcesoria. Dla kierowców szczególnie przydatne mogą okazać się uchwyty samochodowe na telefon. Ciekawym gadżetem są także Power Banki umożliwiające naładowanie telefonu bez konieczności dostępu do zasilania sieciowego.