Głośnik BLAUPUNKT Radioodtwarzacz domowy HR5BR do ZTE Blade X Max .

Nowoczesny radioodtwarzacz BLAUPUNKT w stylu vintage - nada eleganckiego charakteru każdemu wnętrzu w którym się pojawi.

Jest to niewielkie urządzenie posiadające wbudowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci aż 50 stacji radiowych,

Dzięki temu masz  możliwość szybkiego wybrania swojej ulubionej rozgłośni radiowej.

W tylnej części obudowy umieszczone zostało gniazdo umożliwiające odtwarzanie plików MP3 z kart microSD, pamięci USB, dzięki czemu w każdej chwili możesz posłuchać wybranego utworu ze swojej biblioteki muzycznej.

Odtwarzacz jest kompatybilny z nośnikami o maksymalnej pojemności 32GB, co pozwala na odsłuchiwanie pokaźnych zbiorów z ulubioną muzyką.

Produkt posiada także gniazdo minijack AUX umożliwiające podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku, np. smartfona lub tableta.

Radioodtwarzacz posiada wbudowany zegar z funkcją podwójnego alarmu, który może być realizowany za pomocą ulubionej stacji radiowej lub brzęczyka.

Dołączony pilot zdalnego sterowania zdecydowanie ułatwia obsługę urządzenia, podobnie jak duże pokrętło do regulacji głośności i intuicyjnie rozlokowane przyciski na przednim panelu.

HR5BR posiada wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 3 Watt RMS.

W połączeniu ze skutecznym głośnikiem, odpowiednią obudową oraz pasywną membraną zamontowaną w tylnej części urządzenia, zapewnia bardzo dobry dźwięk.

Obudowy wykonana jest z drewnianych elemantów połączonych z wysokiej jakości tworzywem sztucznym.

Stonowana kolorystyka tworzy ciekawy efekt „nowoczesnej klasyki”, dzięki któremu radioodtwarzacz będzie idealnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Urządzenia dostarczone są z 5V zasilaczem sieciowym.Kolor: brązowy, odcienie beżowego
Wysokość: 100 mm
Szerokość: 170 mm
Producent: Blaupunkt
Całkowita moc wyjściowa: 1,20 W
Długość: 38 mm
Typ portu wejściowego: 3,5 mm (mini-jack)
Dodatkowe informacje: alarm funkcja zegarka radio FM
Głośnik: wbudowany
Cena: 119,00 zł


Produkt dostępny
wysyłka - 24h

głośnik do ZTE Blade X Max

Akcesoria do ZTE Blade X Max

izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***