Głośnik mobilny Bluetooth AWEI Y800 mini jasnoróżowy do SONY Xperia XZ .
Produkt dostępny, wysyłka 24h
cena: 89,79 zł
Kod produktu: 13881110
Dostępne kolory:
Opcje dostawy:
Płatność przelewem
Odbiór osobisty
0,00 zł
Kioski i saloniki RUCH
6,90 zł
Odbiór w punkcie
9,00 zł
Poczta Polska
9,50 zł
Kurier GLS
13,50 zł
Paczkomaty Inpost
13,90 zł

Płatność przy odbiorze
Odbiór osobisty
0,00 zł
Odbiór w punkcie
12,00 zł
Kurier GLS
16,00 zł
Poczta Polska
18,00 zł

Głośnik mobilny Bluetooth AWEI Y800 mini czarny

Słuchając muzyki na naszym telefonie, często nie jesteśmy usatysfakcjonowani głośnością, barwą albo jakością wybrzmiewających dźwięków. Jest jednak na to wspaniałe rozwiązanie jakim jest właśnie zakup tego oto rewelacyjnego mini głośniczka Awei Y800.
Mimo, iż w nazwie posiada przedrostek mini to moc w jaką został wzbogacony odpowiednio pozwala mu się mianować słowem MEGA.
 

Specyfikacja:

  1. Pojemność baterii: 400 mAh

  2. Wymiary: 90x90x30mm

  3. Waga: 150g

  4. Moc wyjściowa: 3 W

  5. System dźwięku: Multipoint (można podłączyć dwa urządzenia jednocześnie)

  6. Czas rozmów: 2.5 godzin

  7. Czas muzyki: 3 godziny

  8. Czas ładowania: około 3 godzin

  9. Wejście Standard ładowania: DC 5 V 300MA

  10. Odległość transmisji: 10m

 

Minimalizm rozmiaru z wielką pojemnością

W minimalistycznej „wielkości”, bo rozmiar tego przedmiotu to zaledwie 90x90x30mm, umieszczone zostało olbrzymie serce głośnika jakim jest jego bateria, które napędza go do sprawnego działania na okres prawie trzech godzin. Pojemność energii tego akumulatorka to 400mAh.
Pozwala ona na intensywne słuchanie ulubionej muzyki, audiobooków czy nawet głosu lektora z oglądanego filmu.
Głośniczek świetnie sprawdzi się na siłowni, spacerze, wyprawie rowerowej czy innych aktywnościach fizycznych. Kiedy to ulubiona play lista będzie działać na nas motywująco bądź relaksująco.


Wbudowany mikrofon

Odpowiednio umiejscowiony we wnętrzu minimalistyczny mikrofon to z kolei zaleta, która przyczynia się do możliwości prowadzenia rozmów telefonicznych.
Jest to sporym ułatwieniem w sytuacji kiedy mamy zajęte ręce. Na przykład w czasie jazdy samochodem. Głos naszego rozmówcy wypełni wnętrze auta pozwalając na komunikację niemalże identyczną jak w sytuacji gdyby rozmówca siedział blisko nas. Niezwykłe połączenie przyjemności z praktycznością.


Funkcja Bluetooth

Połączenie głośnika z telefonem albo tabletem jest możliwe poprzez zastosowanie funkcji Bluetooth, która to po odpowiednim parowaniu gwarantuje nam nieprzerwane połączenie z tymże oto głośnikiem na dystansie 10 metrów. Zatem odpowiednio dużo aby bez skrępowania przemieszczać się w takiej odległości bez utraty transmisji danych.
 

Materiały doskonałej jakości

Do wykonania głośnika użyte zostały szlachetne i odporne materiały na pęknięcia czy uszkodzenia. Co jest niezwykle ważne dla niego, ma przecież służyć nam w sytuacjach codziennych, a w takowych nie brakuje wszelkich zagrożeń czy niesprzyjających czynników mogących go w jakiś sposób uszkodzić, czy mieć niekorzystny wpływ. Chociażby zmienne temperatury czy możliwość upadku na twarde podłoże. Sama struktura jest łatwa do ewentualnego usunięcia zanieczyszczeń jak kurz czy drobinki pyłku.


Lekki i poręczny

Niezwykle lekki bo zaledwie 150g, pozwala się zabrać wszędzie tam gdzie mamy na to ochotę bez poczucia nadmiernego obciążenia czy zajmowania niepotrzebnie zbyt wiele miejsca.


Ciekawy design

Całość zachowana w ładnych i przyjemnych barwach, wpisujących się w gusta najbardziej wymagających użytkowników. Okrągły kształt to niecodzienna forma budowy głośniczka, która położona na biurku czy szafce nocnej będzie nawet ciekawym dekorem dla wnętrza.


Idealny na prezent

Całość zapakowana w ładne pudełeczko, pasować będzie na prezent, który zadowoli wszystkich miłośników gadżetów telefonicznych.
 


głośnik do SONY Xperia XZ
Nie znalazłeś interesującego produktu wśród głośnik do SONY Xperia XZ zapraszamy do sprawdzenia także:

Akcesoria do SONY Xperia XZ