Pokrowiec etui żelowe Dynamic Liquid z brokatem srebrne do HUAWEI Y6 (2017) .
Dostępne kolory:

Wyróżnij się z tłumu!

Nakładka Dynamic Liquid case idealnie zabezpiecza telefon przed zadrapaniami i otarciami bez utraty funkcjonalności.

Dynamic Liquid doda twojemu urządzeniu uroku.

 

Nakładka została skonstruowana w innowacyjny sposób. Na pleckach znajduje się dwie warstwy tworzywa między, które wprowadzony został płyn z drobinkami brokatu, połyskujących gwiazdek i innych lśniących elementów. Natomiast boki etui są silikonowe, dzięki temu niezwykle elastyczne, więc nakładka nie pęka a płyn w niej zawarty nie wycieknie.

Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań, takich jak zmiana gęstości płynu wewnątrz nakładki, połyskujące drobinki poruszają się wolniej, nie sklejają i nie zatrzymują w jednym miejscu. Ruch jaki prezentują jest płynny i pełen wdzięku.

 

Nakładka posiada wycięcia, które umożliwiają obsługę przycisków funkcyjnych i złącz systemowych.

Etui, dzięki materiałom z jakich zostało wykonane jest odporne na ścieranie i skutecznie chroni smartfon np. podczas upadku w wysokości przyjmując siłę uderzenia i amortyzując wstrząsy.

Silikonowe boki sprawiają, iż etui pewnie trzyma się w dłoni i nie wyślizguje.

 

Sztuczne tworzywo użyte do wykonania etui Dynamic Liquid ma jeszcze jedną bardzo ważna zaletę - można je myć pod bieżącą wodą, z użyciem delikatnych detergentów.

Pamiętajmy, iż etui ma kontakt z wieloma podłożami, dotykamy go rękoma, przykładamy do buzi i w ten sposób przenosimy mnóstwo chorobotwórczych drobnoustrojów. Dbajmy o swój smartfon ale również o swoje zdrowie.
Cena: 24,79 zł


Produkt niedostępny
Powiadam gdy będzie dostępny
pokrowiec do HUAWEI Y6 (2017)

Akcesoria do HUAWEI Y6 (2017)

izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***