Etui na HTC Desire 12

Wybrany model
HTC Desire 12
FILTRY
Jakie etui do HTC Desire 12 wybrać?

Zastanawiasz się jakie etui do HTC Desire 12 wybrać?

Wybór zależy na przykład od tego, czy często korzystasz z telefonu i liczy się dla Ciebie szybki i łatwy dostęp do niego? Jeśli tak to z pewnością sprawdzą się etui na boki oraz tył telefonu, które nie zasłaniają wyświetlacza. Doskonale dopasowują się do kształtu urządzenia nie zwiększając znacząco jego gabarytów. Zabezpieczają przede wszystkim boki oraz tył przed zarysowaniami, brudem oraz amortyzują siłę uderzenia podczas upadku. Oprócz tego mają podwyższone brzegi, które zachodzą na ekran zapewniając mu tym samym dodatkową ochronę.

Nie przeszkadzają w wygodnym korzystaniu z aparatu, wejścia na ładowarkę oraz innych złącz. Wszystko dzięki profesjonalnie wykonanym wycięciom. Specjalne osłonki na przyciski pozwalają na swobodne używanie ich.

W naszej ofercie dostępne są także kabury zamykane na klapkę. Chronią one telefon w całości. Wewnątrz telefon umieszcza się w wygodnych silikonowych szynach. Futerał posiada dedykowane wycięcia oraz osłonki na przyciski. Dzięki temu nie ma konieczności wyjmowania telefonu, aby swobodnie z niego korzystać. Większość oferowanych etui otwieranych jest na bok, co zapewnia wygodny dostęp do wnętrza. Klapka posiada wycięcia na głośnik, co umożliwia prowadzenie rozmów przy zamkniętym pokrowcu. Można go ustawić w pozycji poziomej i wygodnie oglądać filmy lub przeglądać strony internetowe itp. Większość pokrowców powleczona jest materiałami ze skóry ekologicznej w różnych wersjach kolorystycznych z gładką lub delikatnie chropowatą strukturą.

Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku