Płyn antybakteryjny zyszczący Blank do tabletów i smartfonów - zapach czekoladowy do PHILIPS Xenium X588

Płyn antybakteryjny zyszczący Blank do tabletów i smartfonów - zapach czekoladowy do PHILIPS Xenium X588

Produkt niedostępny
Tylko teraz
Dostawa 7,90 zł
dpdpickup
cena 39,79 zł
Kod produktu: 13921599
EAN:
Opcje dostawy:
Płatność przelewem
Odbiór osobisty
0,00 zł
DPD Pickup
7,90 zł
ORLEN Paczka
11,90 zł
Pocztex punkt odbioru
10,90 zł
Pocztex Kurier
11,90 zł
DPD Kurier
13,90 zł
Paczkomaty InPost
13,90 zł
Kurier InPost
13,90 zł
Płatność przy odbiorze
Odbiór osobisty
0,00 zł
Pocztex punkt odbioru
15,90 zł
Pocztex Kurier
16,90 zł
DPD Kurier
18,90 zł
Kurier InPost
18,90 zł

Wyświetlacz telefonu czy też tabletu narażony jest nie tylko na różnego rodzaju uszkodzenia. Jest to ta część urządzenia, która także najczęściej się brudzi i co za tym idzie posiada na sobie całe mnóstwo bakterii.


Antybakteryjny płyn

Blank to antybakteryjny płyn, który skutecznie czyści wszelkie rodzaje zanieczyszczeń na powierzchni wyświetlaczy. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami SGS Polska.

Do telefonów i tabletów

Szczególnie polecany jest do telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów. Dzięki naturalnej formule czyści i nie rysuje, a na powierzchni pozostawia powłokę, która zapobiega osadzaniu się kurzu i roztoczy.

Do innych urządzeń

Antybakteryjny płyn Blank można stosować nie tylko do wyczyszczenia nie tylko wyświetlacza w telefonie czy tablecie. Tak naprawdę sprawdzi się on w przypadku każdego urządzenia z wyświetlaczem. Tak więc spokojnie możemy go wykorzystać do wyczyszczenia ekranu w laptopie, aparacie, kamerze, nawigacji. Można także użyć go do przetarcia wyświetlacza w SmartWatchu czy też monitora komputera stacjonarnego.


Czyszczenie

Aby ekran/wyświetlacz został prawidłowo wyczyszczony należy niewielką ilość płynu nanieść na ściereczkę z mikrofibry.

Cechy:

  1. antybakteryjny
  2. z powłoką zabezpieczającą
  3. ekologiczny
  4. pojemność 30ml


SKŁAD: niejonowe środki powierzchniowe czynne (<5%), rozpuszczalniki organiczynne-2-ol (>30%). Kompozycja zapachowa bez alergenów.


Ważne! Unikać wdychania rozpylonej cieczy. Najlepiej stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z lekarzem.

Kontakt z oczami: Płukać dużą ilością chłodnej wody, najlepiej bieżącej, przez co najmniej 15 min. Usunąć szkła kontaktowe. Unikać silnego strumienia wody ze względu na ryzyko mechanicznego uszkodzenia rogówki. Może powodować ból oczu, zaczerwienienie, łzawienie, swędzenie powiek. Jeżeli podrażnienie nie ustępuje, należy skonsultować się z lekarzem-okulistą.

Kontakt ze skórą: w przypadku długotrwałego kontaktu możliwe wysuszenie, zaczerwienienie, stany zapalne skóry, stany uczulające skórę.

Podobne produkty
Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Znajdź nas na Facebooku