Przygotuj się na sezon rowerowy. Sprawdź najnowsze akcesoria! »

Uchwyt samochodowy na telefon do kratki czy na szybę, który wybrać?

Telefon zabierany w podróż samochodem, może posłużyć jako nawigacja, urządzenie do odtwarzania ulubionych audio-booków, czy muzyki albo jak to kiedyś standardowo telefon służyć miał po prostu do wykonywania połączeń głosowych.


Wybierając się w taką trasę myślimy o własnym bezpieczeństwie, wygodnie siadamy w fotelu zapinając pasy, dbamy o swoje i innych dobro oraz komfort jazdy.
Tak samo powinniśmy zatroszczyć się o naszego towarzysza w postaci telefonu komórkowego. Zapewniając mu stabilne i wygodne mocowanie we wnętrzu naszego auta.

Wybierając odpowiedni uchwyt samochodowy do smartfona pamiętać należy, że gadżet taki oprócz zabezpieczenia powinien zezwolić nam na komfortową możliwość korzystania a tym samym dostęp do naszego telefonu nawet w trakcie jazdy.


Uchwyt samochodowy mocowany do szyby

 

 

 

uchwyt samochodowy eleganceuchwyt samochodowy na szybę


Jest to chyba najpopularniejszy wśród istniejących uchwytów rodzaj przyczepiania telefonu we wnętrzu samochodu.


Bezproblemowo i szybko montowany na szybie za pomocą specjalnej przyssawki, mocno i stabilnie przykleja się do niej, co gwarantuje, że nasz telefon nie upadnie nawet w czasie jazdy po nierównościach jakich jest wiele na naszych drogach.


Lokalizacja taka pozwala też kierowcy na stałe monitorowanie ekranu telefonu co jest niezwykle ważne, gdy korzystamy z nawigacji w telefonie, jak również w trakcie innych czynności, które jesteśmy zmuszeni wykonywać bez konieczności zatrzymywania pojazdu.
Uchwyt taki cechuje się też dużą swobodą ustawienia kierunku, a tym samym kąta pod jakim telefon ma być ułożony aby idealnie spełniał wymagania wzrokowe czy też był pod ręką.


Pozytywnym aspektem jest też duża rozpiętość ramion trzymujących telefon, co nie ogranicza go do jednego rozmiaru ale pozwala na dopasowanie do różnych modeli telefonów.


Sam ścisk jest mocny a zarazem delikatny, to znaczy że telefon nie ma prawa wypaść ale tym samym nie ulega jakiemukolwiek zniszczeniu czy podrapaniu przez takowe ramiona.

Uchwyty, które błyskawicznie zamontować można na szybie a nawet kokpicie samochodu występują w wielu wersjach zarówno kolorystycznych ale także i funkcjonalnych.
Aby pomóc naszym klientom i czytelnikom w wyborze tego odpowiedniego, staramy się wszystkie szczegółowe specyfikacje czytelnie i przejrzyście umieszczać a także objaśniać przy każdym produkcie. Tym samym zapraszamy na naszą stronę do kategorii uchwyty na szybę.


Jesteśmy przekonani, iż szeroki wybór uchwytów oraz możliwości każdego z nich, spełnią najbardziej wygórowane wymagania.


Uchwyt samochodowy do kratki nawiewu

 

 

 

uchwyt do kratkiuchwyt samochodowy do kratki


Jak zawsze, wszystko i wszędzie tak również i w przypadku tych uchwytów mocowanych do nawiewu istnieje szerokie grono zwolenników, jak również przeciwników.
Z pewnością w porównaniu do powyższego, klejonego na szybie, ten tutaj nie będzie w żaden sposób ograniczał widoczności, a tym samym jego lokalizacja będzie nadal komfortowo wpływać na ciągłe posiadanie go w zasięgu wzroku jak również i ręki co przekłada się na płynne użytkowanie telefonu w trakcie jazdy samochodem.
Montaż chociaż szybki i raczej bezproblemowy to jednak wymagający większej uwagi z racji tego aby nie uszkodzić często plastikowej kratki wentylacyjnej.


Pora zimowa to czas wzmożonego ogrzewania nie tylko domów czy mieszkań ale również samochodów. Korzystanie zatem z uchwytu samochodowego montowanego w takiej oto kratce wentylacyjnej w porach gdzie ogrzewanie działa może okazać się szkodliwe dla telefonu poprzez przegrzanie go wydobywającym się ciepłym powietrzem. Warto więc zwrócić na to należytą uwagę aby przez przypadek nie przyczynić się do nieodwracalnego uszkodzenia naszego smartfonu.

Uchwyty montowane bezpośrednio do kratki wentylacyjnej samochodu również dostępne są w naszym sklepie
Ciekawa i różnorodna kolorystyka jak również sama konstrukcja a przy tym często zastosowane dodatkowe funkcje jak na przykład ładowanie indukcyjne, to cechy poszczególnych uchwytów które z pewnością każdy będzie mógł dostosować do swych indywidualnych potrzeb.


Decydując się na którąkolwiek z powyższych możliwości mocowania uchwytu samochodowego jako wartości najważniejsze i decyzyjne powinniśmy wziąć mimo wszystko jakość wykonania, staranność a także prześwietlić dokładnie materiały użyte do produkcji tychże urządzeń.

Bo o ile samo miejsce montażu takiego uchwytu to zdecydowanie zaspokojenie potrzeb zupełnie indywidualnych, bo przecież ktoś będzie wolał montaż na szybie, ktoś na kratce a jeszcze inny na desce rozdzielczej to z całą pewnością całe to grono będzie łączyła chęć pozyskania mocnego, stabilnego a przy tym bezpiecznego dla telefonu uchwytu samochodowego.
Bo odczepiony w trakcie jazdy może ulec zniszczeniu, a sama naprawa niezwykle kosztowna, biorąc pod uwagę fakt, iż dzisiejsze telefony do tanich na pewno nie należą.


 

Zatem kierujmy się przede wszystkim:


Jakością wykonania

Im lepsza, tym urządzenie jest bezpieczniejsze w użytkowaniu, a trwałość uchwytu dłuższa i co najważniejsze przekłada się to przede wszystkim na bezpieczeństwo naszego ukochanego telefonu


Swobodną możliwością ustawienia pozycji ekranu naszego telefonu. Wybrany przez nas uchwyt powinien umożliwiać ruch w każdym kierunku, w celu ustawienia optymalnej a tym samym najlepszej dla nas pozycji wyświetlacza, również w przypadku korzystania z auta przez różnych kierowców co przecież często ma miejsce w życiu codziennym jak i w przypadku montażu innych urządzeń na tym samym uchwycie

 

Wymiary uchwytu

Bez względu na sposób mocowania im mniejszy, tym lepszy ponieważ nie wpływa znacznie na wygląd wnętrza naszego samochodu, co dla niektórych mężczyzn może być szczególnie ważne.


Warto mieć to na uwadze zwłaszcza przy zakupie uchwytu mocowanego do szyby, by zbyt duży faktycznie nie ograniczał czy tez nie przysłaniał widoczności. Wymiary urządzenia – elastyczny rozstaw uchwytu umożliwi instalację różnych urządzeń oraz swobodę ruchu, szczególnie w przypadku rozwiązań na szybę i deskę rozdzielczą.

 

 

Te i inne uchwyty samochodowe znajdziesz TUTAJ

KOSZYK
uchwyt rowerowy wodoodporny z osłoną przeciwsłoneczną do 6,3" 1szt.
KONTAKT

18 337 12 12

WIĘCEJ O NAS

     Facebook/IziGSM


     Instagram/IziGSM


     Google+/IziGSM


     Blog IziGSM

LINKI
IziGSM - najlepsze akcesoria

izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***