Jakie sakwy rowerowe na ramę wybrać? Poradnik IziGSM.

 

Polecana Najbardziej popularna Najlepsza cena

 

Sakwa Wildman Hardpouch Bike Mount E5S

 

ZOBACZ


 


Torba na ramę Wozinsky WBB2BK 6,5 calaZOBACZ

 

 

Sakwa na ramę Roswheel 122002

 

 

ZOBACZ

Wysoka funkcjonalność Nowość


Roswheel Sahoo 122056 Torba
na ramę
+ odczepiane etui na telefon


 

ZOBACZ


Sakwa na ramę z odczepianym
etuina telefon BKB014


 

 

ZOBACZ

 

 

 

Jeżeli ktoś czyta ten artykuł to znaczy, że potrzebuje wskazówek przy wyborze najlepszej sakwy rowerowej. Jeżeli jest w tym miejscu to znaczy, że docelowo poszukuje sakwy rowerowej na ramę.
Zatem typ tego podręcznego produktu przeznaczonego do przewożenia rzeczy ma już dość precyzyjnie określony.
Pomożemy Wam więc wytypować, które sakwy rowerowe na ramę są warte zakupu i jakie czynniki mają wpływa na to abyście byli zachwyceni z wyboru.

Poniżej przedstawiamy pięć sakw montowanych na ramie roweru, które naszym zdaniem wyróżniają się spośród wielu nie tylko popularnością, jakością, dobrą ceną ale przede wszystkim funkcjonalnością, którą dostrzegli zadowoleni klienci tym samym chętnie po nie sięgając pomogli stworzyć nam tę listę. To właśnie opinie i ocena produktu naszych kupujących jest dla nas najważniejsza.

 


SZCZEGÓLNIE POLECANA I REKOMENDOWANA PRZEZ NAS SAKWA WILDMAN HARDPOUCH BIKE MOUNT E5S

Sakwa Wildman Hardpouch Bike Mount E5S Sakwa Wildman Hardpouch Bike Mount E5S

 


Dlaczego postawiliśmy akurat na tę sakwę?
Dlatego iż mamy pełne przekonanie, iż zachwyci ona ogromne grono poszukujących dobrej sakwy, bardzo wytrzymałej a przy tym pakowanej i mieszczącej wszelkie niezbędniki, które zazwyczaj uwierają nas w kieszeniach.
To świetny schowek dla telefonu i innych drobnych rzeczy na wypadach ekstremalnych ale także idealnie sprawdzi się podczas wycieczek rekreacyjnych. Ze względu na to, że wykonana została z wysoko odpornych i twardych materiałów PC nie straszne jej wszelkie zarysowania czy opady deszczu a co za tym idzie gwarantuje pełne bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Bardzo mocna konstrukcja montażu polegająca na silnych rzepach zapewnia stabilizację nie utrudniając w żaden sposób swobodnej jazdy.

 


NIEZWYKLE POPULARNA TORBA NA RAMĘ WOZINSKY WBB2BK 6,5 CALA

 

Torba na ramę Wozinsky WBB2BK 6,5 calaTorba na ramę Wozinsky WBB2BK 6,5 cala


Sława tej sakwy rowerowej wynika najprawdopodobniej z jej niezwykłej praktyczności. Jest nie tylko rewelacyjnym schowkiem na przewożone klucze, dokumenty, pieniądze, okulary słoneczne ale sprawuje również świetną funkcję pokrowca na telefon. Specjalne przeźroczyste okienko na smartfon daje możliwość stałego monitorowania ekranu w czasie jazdy. Znakomita funkcja w czasie korzystania z nawigacji. Oczywiście takie rozwiązanie pozwala także monitorować połączenia przychodzące, które można odbierać bez konieczności postoju. Specjalne wyjście umożliwia również podpięcie słuchawek i swobodne słuchanie muzyki
Jak na ten rodzaj sakwy ma ona także sporą pojemność, bo aż 1,5 litra, całość wykonana z wodoodpornego materiału. Znakomita na wszelkie podróże.

 


KORZYSTNA CENA SAKWY NA RAMĘ ROSWHEEL 122002


Nie da się ukryć, że często na popularność produktu ma wpływ właśnie cena.
Jeżeli mowa o tej sakwie rowerowej na ramę to naprawdę wspaniała okazja na zakup dobrego produktu w świetnej dostępnej na każdą kieszeń cenie.
Niezwykle wygodna a przy tym markowa, wykonana z jakościowych materiałów utrzymana w ładnym i przyjemnym dla oka designie. Silikonowa kieszonka przeznaczona na telefon, środek wyłożony miękkim materiałem zabezpieczający przewożone rzeczy, zamek błyskawiczny, solidny rzep to kilka z najważniejszych cech tej rewelacji cenowej. Zdecydowanie idealna propozycja dla kogoś kto ma ograniczony budżet albo nie lubi zbyt dużo inwestować w tego typu akcesoria telefoniczne.Funkcjonalna Roswheel Sahoo 122056 Torba na ramę + odczepiane etui na telefon do 5,7 cala

 

Roswheel Sahoo 122056 Torba na ramęRoswheel Sahoo 122056 Torba na ramę


To znakomity przykład na to, że szkopuł tkwi w szczegółach a to co małe może okazać się wielkie.
To co wyróżnia tę sakiewkę na ramę z grona innych to właśnie niesamowita funkcjonalność. To tak naprawdę zestaw dwóch torebek przeznaczonych do przewożenia rzeczy plus pokrowiec na telefon.
Etui na telefon można używać indywidualnie dzięki odrębnemu montażowi polegającym na odpinanym rzepie. Wyposażone w osłonkę przeciwsłoneczną silikonowe etui zwiększa lepszą widoczność ekranu. Specjalne wycięcia na słuchawki, wnętrze wyłożone gąbkami, wodoodporna, pojemna, łatwa w montażu, leciutka a przede wszystkim gustownie i zgrabnie wykonana zasługuje na zawarcie jej w tym rankingu jako sakwę na ramę wielofunkcyjną i niezwykle przydatną w każdej trasie.

 


Nowość wśród sakw rowerowych Sakwa na ramę z odczepianym etui na telefon BKB014

Sakwa na ramę z odczepianym etui na telefon BKB014Sakwa na ramę z odczepianym etui na telefon BKB014


Jak zawsze staramy się uzupełniać nasz asortyment w nowości. Tym razem postawiliśmy na sakwę która tradycyjnie musi być dobra i łączyć w sobie wiele cennych funkcji. Rodzynek wśród sakw rowerowych wytypowany przez nas wyróżnia się barwą, bo posiada ładne wstawki niebieski co nadaje uroku, Jednak przede wszystkim sakwa na ramę jest także pojemna z podziałem na różne komory pomagające utrzymać porządek przewożonych drobiazgów. Wyposażona w dedykowane i świetnie chronione miejsce na telefon, które umożliwia obsługę smartfonu w czasie jazdy a to wyposażone również w osłonkę przeciwsłoneczną. Idealny montaż i szybki demontaż to komfort użytkowania.
 


NAJWAŻNIEJSZE CECHY SAKW ROWEROWYCH MONTOWANYCH NA RAMĘ


Podsumowując niezależnie od powyższego rankingu zawsze mamy na względzie Wasze zadowolenie, dlatego podkreślamy, że przy wyborze najlepszej sakwy na ramę uwzględniajcie zawsze:

  • Pojemnośc Sakawy na ramę
  • Wodoodporność sakwy na ramę
  • System mocowania sakwy na ramę
  • Elementy odblaskowe sakwy na ramę
  • Ilość komórek i kieszeni sakwy na ramę
  • Materiał i jakość wykonania sakwy na ramę


To najważniejsze czynniki, świadczące o przydatności danego produktu. Znając te parametry jesteśmy stanie zaspokoić własne potrzeby i wymagania.
 


CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE SAKWY ROWEROWEJ NA RAMĘ?


Po określeniu własnych preferencji sugerujemy aby zawsze dokładnie sprawdzać opisy sprzedawców oraz opinie klientów na temat danego produktu. To właśnie ich doświadczenie oraz wystawiane referencje i komentarze świadczą o tym, że sakwa rowerowa jest dobra.

Na koniec chcielibyśmy zaprosić Was na wędrówkę po naszym sklepie internetowym gdzie staraliśmy się wiernie odzwierciedlić realny wygląd, rozmiar oraz właściwości każdego produktu. Do każdej sakwy zawsze dołączamy dokładną specyfikację oraz parametry. Staramy się kłaść spory nacisk na produkty markowe i dobre, bo to właśnie Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem.


 

Znajdź nas na Facebooku