Jakie sakwy rowerowe na bagażnik wybrać? Poradnik IziGSM.

 

 

Polecana Najbardziej popularna Najlepsza cena

 

Sakwa na bagażnik Roswheel Sahoo 142002

 

ZOBACZ

 


Torba na bagażnik
z paskiem na ramię Wozinsky WBB3BK 6LZOBACZ

 

Sakwa na bagażnik BKB020

 

ZOBACZ

 

Wysoka funkcjonalność Nowość

Sakwa na bagażnik BKB011

 

ZOBACZ


Sakwa na bagażnik BKB015

 

ZOBACZ

 

 

 

Zakup sakwy na bagażnik to wbrew pozorom bardzo ważna decyzja przekładająca się w późniejszym czasie na komfort podróży polegający na spakowaniu wszystkich niezbędnych rzeczy ale także wygoda związana z bezproblemowym kierowaniem pojazdu.
Dlatego szykując się na wyprawę powinniśmy zrobić dokładny przegląd wielu dostępnych sakw podróżniczych montowanych na bagażniku alby wybrać względnie najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb i wymagań.
Indywidualne zapotrzebowania są różne i to co zaspokoi jednego niekoniecznie będzie przydatne dla innej osoby. Dlatego postaramy się wyselekcjonować w tym poradniku pięć najpopularniejszych sakw montowanych na bagażnik, które zdobyły wysoką popularność a tym samym uznanie zadowolonych klientów. Każda z nich charakteryzuje się świetną pakownością i znakomitymi parametrami.

 


POLECANA I REKOMENDOWANA PRZEZ NAS SAKWA NA BAGAŻNIK ROSWHEEL SAHOO 142002

Sakwa na bagażnik Roswheel Sahoo 142002Sakwa na bagażnik Roswheel Sahoo 142002Sakwa na bagażnik Roswheel Sahoo 142002


Pomimo, iż posiadamy ten produkt w naszej ofercie już kilka ładnych lat to nadal cieszy się on ogromnym uznaniem i zadowoleniem. Wynika to z tego, że ten rodzaj torby montowanej na bagażnik teoretycznie przeznaczony jest do jazdy rowerowej. Jednak konstrukcja pozwala śmiało zabierać tę sakwę jako torbę sportową na siłownię czy zakupy, rewelacyjnie sprawdza się również jako bagaż podręczny w czasie podróży samolotem, ponieważ jej rozmiary wpisują się w wymagania linii lotniczych.
Podział na kilka różnorodnych kieszonek umożliwia skrupulatną segregację tematyczną przewożonych rzeczy. Tym samym wszystko jest ładnie poskładane i pozostaje na wyciągnięcie naszej dłoni. Ładna konstrukcja, gustowny design, zdobienia odblaskowe oraz mocny montaż to same plusy.
Dlatego z czystym sumieniem polecamy ten produkt na każdą mniejszą bądź większą wyprawę.

 

 


NAJPOPULARNIEJSZA TORBA NA BAGAŻNIK Z PASKIEM NA RAMIĘ WOZINSKY WBB3BK 6L

Torba na bagażnik z paskiem na ramię Wozinsky WBB3BK 6LTorba na bagażnik z paskiem na ramię Wozinsky WBB3BK 6L


Niezwykła pojemność tej torby oraz konstrukcja polegająca na perfekcyjnym równoległym rozmieszczeniu odizolowanych kieszeni to bardzo ważna funkcja. Montaż takiej torby na bagażniku roweru nie ma wpływu na poprawną jazdę jednośladem. Zastosowane zamki błyskawiczne zwiększają bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Natomiast materiał z jakiego wykonana jest całość to poliester co oznacza, że torba rowerowa jest odporna na wszelkie niekorzystne działanie czynników zewnętrznych jak uszkodzenia mechaniczne czy opady deszczu. Ozdobiona gustownie elementami odblaskowymi doskonale zwiększa naszą widoczność w ruchu drogowym poprawiając bezpieczeństwo.
Dodatkowy pas na ramię to możliwość swobodnego przenoszenia całości w dowolne miejsce bez konieczności każdorazowego wypakowywania jej zawartości.

 


NAJLEPSZA CENA SAKWY NA BAGAŻNIK BKB020

Sakwa na bagażnik BKB020


Bardzo duża pojemność za małe pieniądze to ogromny atut tego modelu. Zmieścimy w niej więcej niż można się spodziewać. Konstrukcja tej torby polega na dwóch przeciwstawnych kieszeniach o identycznej wielkości i pojemności z podziałem na kieszonki mniejsze i większe. Rozmieszczenie w ten sposób załadunku sprawia, że kierujący pojazdem zachowuje prawidłową równowagę pomimo sporego obciążenia które w żaden sposób nie jest odczuwalne. Śmiało można do tej tsakwy dopiąć również inną torbę na jej górnej powierzchni pod warunkiem ze posiadamy odpowiednie pasy mocujące dodatkowy bagaż.
Naprawdę świetna cena w za taką niezwykłą pakowność i możliwości segregowania przewożonych rzeczy.

 


FUNKCJONALNA SAKWA NA BAGAŻNIK BKB011

Sakwa na bagażnik BKB011Sakwa na bagażnik BKB011


Ta torba przeznaczona na wyprawy rowerowe z pewnością zadowoli wszystkich bardzo wymagających rowerzystów swoją wielo-funkcjonalnością. Jej największym atutem jest trzy częściowa konstrukcja z podziałem na dwie sakwy boczne i sakwę górną. Taka budowa po prostu zachwyca, bo jest nie tylko niezwykle pojemna, podzielona na wiele mniejszych i większych przegródek i kieszeni ale posiada także możliwość użytkowania każdej części indywidualnie. Jeżeli istnieje taka konieczność można rozłożyć ją na czynniki pierwsze i użytkować tylko wybrany element. Bezpieczny ale błyskawiczny montaż a tym samym demontaż sprawia, że szybciutko przetransportujemy część z jedzeniem na piknik albo potrzebny asortyment na pole namiotowe. Szybko, sprawnie i przyjemnie.
Wisienką na torcie jest super wytrzymały materiał oraz dołączony do zestawu pokrowiec wodoodporny.

 


NOWOŚĆ WŚRÓD TORB MONTOWANYCH NA BAGAŻNIKU SAKWA NA BAGAŻNIK BKB015

Sakwa na bagażnik BKB015Sakwa na bagażnik BKB015


Chcielibyśmy zwrócić uwagę na sakwę przeznaczoną na bagażnik roweru, która jest nowością wśród naszych produktów. Nieśmiało wchodzi na rynek sprzedaży ale jesteśmy niemalże pewni, że i ona znajdzie zadowolonych użytkowników.
Jest wykonana z termoizolacyjnego materiału co jest znakomitą funkcją w czasie przewożenia żywności czy też napojów. W jednej dużej komorze można też śmiało upchną wiele innych niezbędników jak odzież czy apteczka. Z kolei w zewnętrznych wyodrębnionych kieszonkach schowamy ważne dokumenty albo pieniądze mając tym samym szybki dostęp do nich. Torba wyposażona jest również w kieszonką dedykowaną na bidon oraz bardzo ważne elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo. Mocowana do bagażnika za pomocą wytrzymałych pasów z możliwością szybkiego odpięcia i przenoszenia na ramieniu w każde docelowe miejsce. Niezwykle zgrabna i nieskomplikowana sprawi, iż każda podróż będzie komfortowa.

 


JAKĄ SAKWĘ ROWEROWĄ NA BAGAŻNIK WYBRAĆ?


Mamy nadzieję że powyższe wytypowanie pięciu najlepszych sakw rowerowych na bagażnik ułatwi troszkę zakup pożądanego produktu. Na ostateczną decyzję wpływ ma wiele złożonych czynników. Są to przede wszystkim nasze potrzeby oraz indywidualne wymagania. Jednak przy zakupie niezmiennie powinniśmy zwracać uwagę na wykonanie konkretnej sakwy. Ma być uszyta z wytrzymałych solidnych materiałów, powinna być pojemna, mieć nieskomplikowany ale mocny system montażowy a przy tym musi pasować do roweru który posiadamy.
 


GDZIE MOŻNA KUPIĆ DOBRĄ SAKWĘ ROWEROWĄ NA BAGAŻNIK?


Powyższy artykuł jest krótkim zbiorem najważniejszych parametrów dotyczących kilku popularnych produktów. Jednak w naszym sklepie znajduje się ogromna ilość różnych sakw rowerowych na bagażnik, które różni nie tylko ciekawa kolorystyka ale również konstrukcja, funkcjonalność oraz przeznaczenie.
Zatem zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie znajdziecie dokładne parametry i opisy produktu, który przyciągnie Waszą uwagę a który okaże się wyjątkowy przy poszukiwaniu najlepszej sakwy rowerowej montowanej na bagażniku.

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku