Jakie sakwy na kierownicę wybrać? Poradnik IziGSM.

 

 

Polecana Najbardziej popularna Najlepsza cena

 

Sakwa z osłonką BKB007 Sensitive

 

ZOBACZTorba rowerowa na kierownicę Wozinsky WBB4BK 6,5 cala


ZOBACZ

 

Torba na kierownicę Wildman GS6

 

ZOBACZ

Wysoka funkcjonalność Nowość

 


Torba na kierownicę BKB016 

ZOBACZ


 

Sakwa na kierownicę
Sahoo Attack


 

ZOBACZ

 

 

 

Sakwy na kierownicę do roweru to bardzo przydatne produkty, które pomimo swoich minimalistycznych rozmiarów pełnia ogromną funkcję. Dedykowane są osobom, które uwielbiają towarzystwo telefonu w czasie wypraw rowerowych ale okażą się także przydatne dla każdego kto nawet w plenerze lubi mieć przy sobie ważne dokumenty, gotówkę, karty płatnicze czy chociażby małą mini apteczkę. Zazwyczaj takie właśnie drobiazgi uwierają nam w kieszeniach powodując dyskomfort w czasie jazdy.
Dlatego na tej stronie dowiecie się jakie właściwości posiada większość sakw montowanych na kierownicy roweru oraz na co warto zwracać uwagę przy wyborze tej najlepszej.


JAKĄ SAKWĘ ROWEROWĄ NA KIEROWNICĘ WYBRAĆ?
Na zakup dobrej sakwy wpływa wiele czynników. Podobnie jak z innymi produktami w trakcie zakupu przeważającymi motywami są oczywiście zaspokojenie naszych potrzeb indywidualnych.
Te są zdecydowanie różne.
Dlatego poniżej krótko i zwięźle opiszemy kilka topowych produktów dając Wam w ten sposób możliwość porównawczą, zapoznawczą oraz informacyjną na temat sakw rowerowych montowanych na kierownicy.


POLECANA PRZEZ NAS SAKWA ROWEROWA Z OSŁONKĄ BKB007 SENSITIVE

Sakwa z osłonką BKB007 SensitiveSakwa z osłonką BKB007 Sensitive


Osobiście uważamy, że najlepsza Sakwa rowerowa na kierownicę powinna posiadać kilka właściwości. Mianowicie ma być:
 

  • zgrabna
  • pojemna
  • wytrzymała
  • musi mieć stabilny montaż
  • powinna bez problemu zmieścić telefon ale tez kilka innych niezbędników
  • odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz wodoodporna
  • jednocześnie posiadać atrakcyjna cenę


Uważamy, że ten model to wspaniałe połączenie tych wszystkich cech co przekłada się na zadowolenie każdego kto wejdzie w jej posiadanie.


NAJCHĘTNIEJ KUPOWANA I CIESZĄCA SIĘ SPORĄ POPULARNOŚCIĄ TORBA ROWEROWA NA KIEROWNICĘ WOZINSKY WBB4BK

Torba rowerowa na kierownicę Wozinsky WBB4BKTorba rowerowa na kierownicę Wozinsky WBB4BKTorba rowerowa na kierownicę Wozinsky WBB4BK


Jesteśmy przekonani, że swoją sławę zawdzięcza swej niezwykłej pojemności przy zachowaniu pełnego komfortu w czasie jazdy. Punktuje także dodatkowym obłożeniem miękkim materiałem wewnątrz, który dodatkowo zabezpiecza delikatne przedmioty. Przeźroczysta przednia klapka śmiało pomieści telefon albo nawigacje do 6,5 cala. W jej wnętrzu zastosowany został karabińczyk do którego można przypiąć klucze albo portfel zwiększając tym samym ich bezpieczeństwo. Cały montaż polega na przypięciu za pomocą mocnych regulowanych pasów co gwarantuje stabilizację sakiewki. Wytrzymały materiał oraz szczelne zamki błyskawiczne to odpowiednia wodoodporność nawet w czasie wyprawy w strugach deszczu.
Maleńkie wstawki odblaskowe odgrywają dużą rolę po zmierzchu zwiększając widoczność rowerzysty. Niby niewielka ale bardzo przydatna w każdej podróży.


HIT CENOWY TORBA NA KIEROWNICĘ WILDMAN GS6 – JAKOŚĆ W ŚWIETNEJ CENIE

Torba na kierownicę Wildman GS6Torba na kierownicę Wildman GS6Torba na kierownicę Wildman GS6


Zupełnie inny rodzaj sakwy rowerowej na kierownicę w którym to możemy przewieść dość sporą część pakunku. Mieści aż 4 litry. Można aż przetrzeć oczy ze zdumienia, że takie rozmiary, możliwości związane z pojemnością a przy tym dokładne wykonanie dostępne jest w tak dobrej cenie.
Zastosowany podział na kilka komór to idealne warunki w utrzymaniu porządku oraz odpowiedniej segregacji przewożonych rzeczy. Nie zapomniano także o specjalnym miejscu na telefon albo nawigację stosując przeźroczysty mapnik na wierzchniej kieszeni. Dołączony do zestawu pas umożliwia przenoszenie torby sprawnie i szybko w zamierzone miejsce. Rewelacyjna torba montowana na kierownicę na nieco dłuższe podróże.


PRZYJEMNIE I POŻYTECZNIE Z WIELOFUNKCYJNĄ TORBĄ NA KIEROWNICĘ BKB016

Torba na kierownicę BKB016 Torba na kierownicę BKB016


Wspaniała propozycja dla osób, które ubóstwiają wielofunkcyjność posiadanych rzeczy. Wspomniana w tym miejscu torba będzie znakomitym schowkiem na rzeczy, które będą niezbędne w czasie wyprawy ale świetnie sprawdzi się również jako torba sportowa na siłownię czy nawet pomieści dość sporo rzeczy podczas szybkich zakupów na jakie wybierzemy się rowerem. Możliwość użycia pasa na ramię to wygodne przenoszenie. Sam montaż na kierownicy oczywiście jest stabilny i nawet wypełniona po brzegi sakwa na kierownicy nie będzie mieć negatywnego wpływu na normalne utrzymanie równowagi podczas jazdy.


NIECO ODMIENNA NOWOŚĆ WŚRÓD NASZYCH SAKW TO SAKWA NA KIEROWNICĘ SAHOO ATTACK 111369

Torba na kierownicę BKB016


To co urzekło nas w tej torbie to innowacyjna konstrukcja polegająca na zawijaniu.
Już spieszymy z wyjaśnieniem o co chodzi…
Budowa polega na zastosowaniu głównych łat połączonych wiązaniem o wysokiej częstotliwości zamiast szycia ściegu, natomiast zamiast standardowych zamków błyskawicznych torba zamykana jest poprzez zwijanie i sprzączki.
Właśnie przez to, że jest zawijana można dostosować jej wielkość odpowiednio do znajdujących się w niej rzeczy a wbrew pozorom zawinąć można sporo, bo szacowana maksymalna pojemność to aż 7 litrów.


O czym należy pamiętać wybierając najlepszą sakwę na kierownicę?


Przede wszystkim na względzie powinniśmy mieć własne bezpieczeństwo. Dlatego sakwa, która jest montowana na kierownicy powinna być idealnie dopasowana do naszego roweru. Pakunek sakwy powinien być w miarę równomierny aby nie miał wpływu na utrzymanie prawidłowej równowagi. Zaś sam system montowania musi być stabilny i wytrzymały tak aby przewożony pakunek nie skakał na boki podczas szybkiej jazdy bądź w czasie szusowania po nierównych drogach.


WYBIERAJ WODOSZCZELNE SAKWY ROWEROWE NA KIEROWNICĘ


Z racji tego, że w takich oto sakiewkach najczęściej przewożone są przedmioty wartościowe warto dokonywać wyboru spośród sakw rowerowych montowanych na kierownicę z odpowiednią wodoszczelnością.
Wyjazdom rowerowym dość często sprzyja ładna pogoda ale zdarza się że nadchodzi niespodziewane oberwanie chmury i wtedy istnieje wysokie ryzyko zalania przewożonych rzeczy.
Dlatego korzystajmy z oferty pokrowców wodoodpornych na rower a unikniemy w ten sposób wielu niemiłych zdarzeń.


SPRAWDZAJ SPECYFIKACJĘ SAKW ROWEROWYCH MONTOWANYCH NA KIEROWNICY


Pamiętaj, że każdy produkt różni się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem ale funkcjami i materiałem. Dlatego sprawdzaj dokładnie specyfikację, która powinna zawierać precyzyjny opis w którym zawarte będą informacje na temat właściwości, wymiarów i dokładne przeznaczenie. W ten sposób możesz zestawić te informacje z własnymi potrzebami i dokonać zakupu idealnej sakwy rowerowej na kierownicę.

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku