Jakie etui najlepiej chroni telefon? Poradnik IziGSM

Mało kto wyobraża sobie życie bez telefonu. Jest on naszym towarzyszem niemalże w każdej minucie naszego życia. Podczas aktywności monitoruje nasze funkcje życiowe dzięki specjalnym aplikacjom, w czasie odpoczynku służy jako przeglądarka internetowa gdzie czytamy ważne informacje czy też dokonujemy płatności.
Wieczorem często jest ekranem do oglądania filmów albo słuchania muzyki, no i wreszcie służy do komunikacji z bliskimi i przyjaciółmi.
Jego obecność wśród nas stała się oczywista.
Czy jednak tak samo oczywista jest kwestia zabezpieczenia telefonu?
Czy wiemy jakie etui kupić do naszego telefonu?
Czy znamy różnice pomiędzy dostępnymi pokrowcami ochronnymi do telefonu?
Czy wiemy na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie pokrowca ochronnego?
I wreszcie czy mamy świadomość tego jakie etui najlepiej ochroni nasz telefon?

 

 

etui Spigen Rugged Armoretui oryginalne Protective Standing Coveretui Eco Leather View Case

 

 

 

 

 

ZOBACZ OFERTĘ ETUI

 

 


Szeroka gama dostępnych pokrowców ochronnych do telefonu często może wprowadzić w zakłopotanie, a my jako sprzedawcy akcesoriów telefonicznych zdążyliśmy zauważyć, iż nasi klienci często dobierając etui do telefonu sugerujemy się wyłącznie wyglądem takiej osłony.
Ważne jest dla nich to jaki kolor, jak jest wykończone czy też jakie zdobienia posiada.
Oczywiście kwestia wyglądu jest ważna ale nie taki powinien być najważniejszy czynnik decydujący o zakupie zadawalającej osłony dla każdego smartfona.
Podczas poszukiwań najlepszego dla nas pokrowca ochronnego do telefonu istnieje wiele innych dużo ważniejszych czynników i parametrów które powinniśmy wziąć pod uwagę. To w konsekwencji doprowadzi nas do zadawalającego zakupu, a tym samym zapewnieniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie telefonowi który zawsze mamy pod ręką.

Zatem zaczynamy z szybciutkim wyróżnieniem najważniejszych czynników wpływających na dobrą ochronę telefonu.

 


IDEALNE DOPASOWANIE POKROWCA DO MODELU, KTÓRY POSIADAMY


Podstawowym krokiem jest oczywiście znajomość modelu telefonu jaki jest w naszym posiadaniu. W sklepach internetowych, jak również stacjonarnych znajdują się dedykowane pokrowce. Dedykowane to znaczy szyte na miarę. a to z kolei oznacza ze pokrowiec taki posiada odpowiednie wycięcia na wszelkie interfejsy zewnętrzne jakimi są wejścia na słuchawki czy też ładowarkę, a także kamera, aparat czy czytnik linii papilarnych. Dopasowanie takie gwarantuje poprawne działanie telefonu i dostęp do wszystkich jego funkcji bez konieczności każdorazowego ściągania takiej osłony co oczywiście zwiększa bezpieczeństwo telefonu, no bo chodzi przecież o to aby używać go w pełnej ochronie.
 

 

 

ZOBACZ OFERTĘ ETUI

 

 

 


MATERIAŁ Z JAKIEGO WYKONANE JEST ETUI


Jeżeli chodzi o materiał to owszem ma się on podobać i producenci akcesoriów przeszli samych siebie w tej tematyce ponieważ pokrowce, które oddali do naszej dyspozycji są kolorowe, zdobione i przyciągają uwagę. Aczkolwiek to tylko miły dodatek do tego co najważniejsze czyli rodzaj tworzywa z jakiego powstało etui.
To jego trwałość i odporność na wszelkie działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, a tym samym wytrzymałość na kontakt z ostrymi narzędziami czy też zmienne warunki atmosferyczne mają wpływ na to jak dobrze chroniony jest telefon.
Pokrowce skórzane, pokrowce silikonowe, pokrowce gumowe, pokrowce z tworzyw TPU to materiały które dość często zdobywają wiele pochlebnych opinii ze względu na to że ich właściwości świadczą wspaniałą amortyzację dla upadającego telefonu a zewnętrzna struktura chroni telefon na zadawalającym poziomie przed codziennym porysowaniem, zabrudzeniem czy stłuczeniem. Przestrzegalibyśmy w tym miejscu przed plastikiem.

 

 

etui skórzane Flexi Book SpecialPokrowiec Tech-protect Mood marble

 

 


POKROWIEC DOBRANY DO OKOLICZNOŚCI W KTÓRYCH PEŁNIĆ MA SWOJĄ ROLĘ


Dopasowanie i materiał to dwa kroki, które doprowadzą nas na wyższy poziom dotyczący dobrego zakupu idealnego etui do telefonu, ale ten jest już mocno zależny od indywidualnych potrzeb. O co Chodzi?
Jesteśmy w miejscu gdzie każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie na pytanie:
na co najczęściej narażony jest jego telefon?
przed czym powinien być on szczególnie chroniony?
I tak oto:

 


Pokrowce wodoodporne do telefonu – najlepsze etui chroniące przed wodą

to najlepsza osłona telefonu w miejscach gdzie występuje duża wilgotność oraz sporo wody. Z pewnością taka ochrona przyda się w czasie opadów deszczu czy śniegu ale także podczas pobytu na basenie, plaży czy w saunie. Zabezpieczenie takie to wspaniałe rozwiązanie w czasie tworzenia sesji zdjęciowej pod wodą.
 

 

wodoodporne etui TECH-PROTECT Universal Waterproof

 


Pokrowce pancerne do telefonu – dobra osłona telefonu dla wymagających

Rozbudowana forma ochrony stworzona dla osób, które żyją na granicy ryzyka, bo może tak lubią albo wykonują taki zawód. Takie etui zapewnia wzmożoną osłonę przed groźnymi i niebezpiecznymi zdarzeniami. Aby odzwierciedlić wiarygodność najwyższej wytrzymałości, a tym samym najlepszego zabezpieczenia telefonu warto nadmienić, że w czasie testów wyrzucano takie etui z kilku pięter aby sprawdzić czy przetrwa mocne uderzenia oraz kontakt z ostrymi narzędziami co oczywiście podsumowano odpowiednimi certyfikatami
 

 

etui Spigen Tough ArmorPokrowiec Tech-protect Camshield

 

 

 

 

ZOBACZ OFERTĘ ETUI

 

 


Pokrowce sportowe do telefonu – najlepsze etui dla aktywnych

Wychodząc z domu do pracy ubieramy się elegancko czy też wygodnie, natomiast jeżeli szykujemy się na trening na siłowni czy rower to nasz ubiór jest już odpowiednio dopasowany do takiej aktywności. I tak oto mamy również możliwość ubrać telefon dzięki akcesoriom sportowym, które pozwolą na bliski ale bezpieczny kontakt z urządzeniem bez względu na to czy będziemy biegać, jeździć na rolkach czy rowerze a może wspinać się po górach. W tym temacie do dyspozycji mamy wiele opasek na ramię, opasek na nadgarstek, sakw i sakiewek.

etui sportowe Wozinsky nerka do biegania na pas WRBPI1 Pokrowiec na ramię Spigen A700 Sport Armband

 


Klasyczne etui do telefonu – dobre etui dla każdego

Etui na co dzień do telefonu to cała masa dobrych pokrowców, które zapewnią ochronę telefonu przed wszelkim złem jakie czyha na nas na każdym kroku a czego tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Do wyboru są tutaj nakładki na plecki albo etui z klapką poziomą bądź pionową, która doskonale osłoni także szklany panel każdego telefonu.
 

etui z klapką Smart Trendy Porto etui z klapką Tech-protect Wallet Colorful marble

 


Sprawdzone źródła sprzedaży – dobry producent to najlepsze etui

Na podsumowanie udanych, a przede wszystkich dobrych zakupów, których najważniejszym celem jest ochrona telefonu na najwyższym poziomie jest zakup wszelkich akcesoriów u dobrych i sprawdzonych producentów. Oryginalne, dedykowane etui to jakość, precyzja, znakomite wykończenie, piękna estetyka, ciekawa kolorystyka, rozmaitość tematyczna co sprawia, że zakup najlepszego etui do telefonu spośród takich produktów to czysta przyjemność a przede wszystkim gwarantowana, niezawodna osłona dla smartfonu.

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku