Uchwyt samochodowy ROCK Grawitacyjny szary do SONY Xperia XZ .
Produkt niedostępny
cena: 54,79 zł
Kod produktu: 12960091
Dostępne kolory:
Opcje dostawy:
Płatność przelewem
Odbiór osobisty
0,00 zł
Kioski i saloniki RUCH
6,90 zł
Odbiór w punkcie
8,90 zł
Poczta Polska
9,50 zł
Kurier FedEx
10,90 zł
Paczkomaty Inpost
11,90 zł

Płatność przy odbiorze
Odbiór osobisty
0,00 zł
Odbiór w punkcie
9,90 zł
Kurier FedEx
12,50 zł
Poczta Polska
9,90 zł

Grawitacyjny uchwyt samochodowy Rock do telefonów o przekątnej ekranu od 4 do 6 cali to bezpieczeństwo i wygoda podczas korzystania z telefonu w samochodzie.

Nowoczesna technologia
Wykorzystanie technologii polegającej na grawitacyjnym zaciskaniu się uchwytu na telefonie daje gwarancję stabilnego utrzymania się telefonu w uchwycie.
Bez względu na warunki takie jak wyboista droga, nagły skręt czy hamowanie masz pewność, że Twoje urządzenie pozostanie na miejscu. Momentalnie po umieszczeniu telefonu w uchwycie blokada grawitacyjna automatycznie blokuje go przed przypadkowym wypadnięciem.

Pełne bezpieczeństwo
Podpórka i ramiona tworzą stabilną konstrukcję pewnie trzymającą telefon na miejscu. Dodatkowo po wewnętrznych stronach zarówno podpórka jak i ramiona posiadają silikonowe podkładki, które chronią urządzenie przed zarysowaniem czy też wyślizgnięciem się. W całości uchwyt został wykonany z najlepszych materiałów, co gwarantuje jego trwałość.


Wygodny montaż
Montaż uchwytu jest niezwykle szybki i prosty – wystarczy zacisnąć go na kratce wentylacyjnej.
Telefon masz w zasięgu ręki i wzroku bez ograniczenia widoczności podczas jazdy. Obrotowy kulkowy przegub (możliwośc obrotu o 360 stopni) pozwala na ustawienie uchwytu pod najwygodniejszym dla nas kątem.

Duża kompatybilność
Uchwyt przeznaczony jest do smartfonów o przekątnej ekranu od 4 do 6 cali – o szerokości 57mm do 83mm. Dzięki grawitacyjnemu zaciskaniu automatycznie dopasowuje się do jego wielkości. Uchwyt grawitacyjny Rock za sprawą takiego rozwiązania staje się niezwykle uniwersalny. Bez względu na to kto w danym momencie siada za kierownicę samochodu swobodnie może skorzystać z uchwytu. Produkt został tak pomyślany, by można go było zamontować do większości kratek wentylacyjnych w samochodach.


Wygodna obsługa
Telefon do uchwytu można swobodnie wkładać jedną ręką. Podobnie ma się sprawa, gdy zajdzie potrzeba jego wyciągnięcia. Brak jakichkolwiek przycisków blokujących czy potrzeby ręcznej regulacji ramion to jeden z najważniejszych atutów tego produktu. W przypadku większości urządzeń mobilnych nie blokuje również dostępu do wejścia na ładowarkę. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z nawigacji, czy rozmawiać korzystając z trybu głośnomówiącego bez obaw o jego rozładowanie się.


Styl i elegancja
Szara kolorystyka uchwytu grawitacyjnego Rock sprawia, że idealnie wpasuje się on do wnętrza każdego samochodu. Nowoczesny, minimalistyczny a jednocześnie elegancki design z pewnością przypadnie do gustu każdemu kierowcy.


uchwyt samochodowy do SONY Xperia XZ
Nie znalazłeś interesującego produktu wśród uchwyt samochodowy do SONY Xperia XZ zapraszamy do sprawdzenia także:

Akcesoria do SONY Xperia XZ