SmartWatch SmartBand Samsung Gear S2 SM-R7200ZKAXEO Czarny do Xiaomi Mi Mix 2 .
Dostępne kolory:

Samsung Gear S2 to smukły zegarek wykonany z wielu różnych materiałów i elementów, które możesz dostosować tak, by wyrażały Twój wyjątkowy styl.

 

 

Ruch - Sprawdź aktualną pogodę w Londynie, a potem swój puls. Odpisz na smsa, a potem włącz ulubione rytmy. Zrobisz to wszystko prostym obrotem pierścienia - a kto wie, jaki obrót przybierze Twój dzień?

 

Personalizowane tarcze - Zmiana tarczy zegarka jest banalnie prosta. Możesz dostosować każdy detal, począwszy od wskazówek aż po wszystko wokół nich. W mgnieniu oka zmienisz klasyczny, biznesowy styl na coś bardziej szałowego i mniej zobowiązującego.

 

Personalizowane paski - Zmiana paska Gear S2 też jest niezwykle łatwa. Naciśnij przycisk z tyłu smartwatcha i wymień aktualny pasek na inny. Najtrudniejszy jest wybór, jaki pasek najlepiej pasuje do danej okazji, ubioru i Twojego nastroju.

 

S Health - Zadbaj o zdrowie z Gear S2. Uzyskaj podgląd swojej codziennej aktywności, pracy serca oraz spożycia wody i kawy. Motywujące powiadomienia pomogą Ci utrzymać dobrą kondycję fizyczną.

 

Moc - Bądź na bieżąco i dbaj o kondycję fizyczną przy pomocy Gear S2. Kiedy nadejdzie czas ładowania baterii, po prostu połóż smartwatch na bezprzewodowej ładowarce.

 

Łączność - Połącz się z internetem za pomocą Wi-Fi, podłącz bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, korzystaj z technologii zbliżeniowej NFC, a przede wszystkim – ciesz się swobodą. Smartwatch Gear S2 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z systemem Android.

 

Kompatybilne smartfony - Gear S2 paruje się ze smartfonami Samsung z systemem operacyjnym Android 4.3 lub wyższym, z co najmniej 1,5 GB pamięci RAM oraz ze smartfonami innych producentów z systemem operacyjnym Android 4.4 lub wyższym, z co najmniej 1,5 GB pamięci RAM.

 

Gwarancja producenta 24 miesiące
Cena: 1569,79 zł


Produkt dostępny
wysyłka 1-2 dni
SmartWatch SmartBand do Xiaomi Mi Mix 2

Akcesoria do Xiaomi Mi Mix 2

izigsm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - izigsm.pl - 2013

*** Dołącz do nas na Facebooku: Facebook/IziGSM ***