Kamera samochodowa Wideorejestrator Forever VR-320 do SONY Xperia XZ .
Produkt dostępny, wysyłka 24h
cena: 129,79 zł
Kod produktu: 13462943
Opcje dostawy:
Płatność przelewem
Odbiór osobisty
0,00 zł
Kioski i saloniki RUCH
6,90 zł
Odbiór w punkcie
9,00 zł
Poczta Polska
9,50 zł
Kurier GLS
13,50 zł
Paczkomaty Inpost
13,90 zł

Płatność przy odbiorze
Odbiór osobisty
0,00 zł
Odbiór w punkcie
12,00 zł
Kurier GLS
16,00 zł
Poczta Polska
18,00 zł

Wideorejestrator Forever VR-320 to coraz częściej używany i powszechnie stosowany element do poprawy jak również zagwarantowania bezpieczeństwa w czasie jazdy samochodem.

Kamerka rozpoczyna nagrywanie zaraz po włączeniu silnika samochodu. Pozwala to na utrwalenie nie tylko miłych chwil podróżowania w gronie rodzinnym ale również niezbite dowody w czasie wypadku, który przecież może wydarzyć się nagle w każdym momencie.

Dzięki nagraniu nikt kto spowodował kolizję nie wmówi nam że było to spowodowane naszym błędem. Nie ma świadków a ktoś się śmieje, że z polisy ubezpieczeniowej wyremontuje sobie auto?
W takich właśnie sytuacjach nagrany film może okazać się niebitym dowodem i ratunkiem.

Kamerka konsekwentnie odstraszy też złodzieja samochodowego. Niezależnie od tego czy nagrywanie jest włączone, jest duża szansa że powstrzyma go przed włamaniem.

Format 1280 x 720 px (HD) 640 x 480 px 1920 x 1080 px (Full HD) pozwala na nagranie pojedynczych jak i ciągłych filmików, które możemy śledzić na ekranie o przekątnej 2,7 cala.

Pozwala to wygenerować wyraźny, czysty obraz. Wbudowany mikrofon umożliwia nagrywanie również dźwięku. Przy pomocy ekranu bez problemu zmienimy ustawienia sprzętu, przejrzymy zdjęcia oraz nagrane filmiki.

Kamerka posiada wejście microSD co pozwala na „zamontowanie” karty do 32GB zwiększając tym samym pojemność potrzebną do nagrywania filmików. Jeżeli już takowej zabraknie, poprzez dołączony kabelek micoUSB, możemy nadmiar nagrań szybko i bezproblemowo zgrać na przykład na laptop czy też inne urządzenie.

Videorejestrator montowany jest za pomocą gumowej przyssawki do szyby samochodu. Mocna przyczepność sprawia, że jest ono stabilne i bezpieczne nawet w czasie szybkiej jazdy, czy też po wyboistych drogach.

Obrotowa głowica (około 140 stopni ) pozwala na ułożenie oka kamery w dogodnej dla nas pozycji.

Możemy tym samym monitorować sąsiada na przednim siedzeniu, rozrabiające i śmiejące się dzieciaki w tyle , pirata drogowego czy też ptaki na niebie. Kamerce nie straszna noc, rejestruje obraz również w ciemności.

Dołączenie ładowarki samochodowej do zestawu umożliwia zachowanie baterii kamerki w ciągłej gotowości do nagrywania.

Produkt firmy Forever wykonany z najlepszych materiałów co gwarantuje dobre funkcjonowanie jak również żywotność a tym samym nasze zadowolenie.

Ciekawe połączenie kolorystyczne poprzez połączenie niebieskiego z czarnym dodaje miły aspekt estetyczny, który cieszy oko i ładnie się prezentuje we wnętrzu samochodu.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, zakup tego sprzętu jest bardzo opłacalny. Może uratować nas przed stratą pieniędzy z wymuszonego odszkodowania i konsekwencjami wynikającymi z wypadków, nieoczekiwanych sytuacji które zdarzają się w codziennym życiu.


SPECYFIKACJA:

 1. Kolor: niebieski
 2. Przekątna ekranu: 2,70 cal
 3. Kąt widzenia: 140°
 4. Port USB: tak
 5. Wi-Fi: nie
 6. Rozdzielczość: 1920 x 1080 px (Full HD)
 7. Złącze: micro-USB
 8. Marka: Forever
 9. Typ mocowania: przyssawka
 10. Obsługa kart pamięci: microSD (do 32 GB)
 11. Zasilanie: wbudowana bateria litowo-jonowa

 

Zestaw zawiera:

 1. kabel USB
 2. instrukcja obsługi
 3. ładowarka samochodowa
 4. wideorejestrator

kamera samochodowa do SONY Xperia XZ

Akcesoria do SONY Xperia XZ