Sezon ROWEROWY w pełni. Sprawdź »
Kabel USB Baseus Fabric rozwijany 3.5A 1.2m 3w1 Lightning - Typ-C - microUSB czerwony do Xiaomi Mi A2 .
Produkt dostępny, wysyłka 24h
cena: 49,79 zł
Kod produktu: 13689300
Dostępne kolory:
Opcje dostawy:
Płatność przelewem
Odbiór osobisty
0,00 zł
Kioski i saloniki RUCH
6,90 zł
Odbiór w punkcie
8,90 zł
Poczta Polska
9,50 zł
Kurier FedEx
10,90 zł
Paczkomaty Inpost
11,90 zł

Płatność przy odbiorze
Odbiór osobisty
0,00 zł
Odbiór w punkcie
11,50 zł
Kurier FedEx
12,50 zł
Poczta Polska
12,50 zł

Kabel USB Baseus Fabric rozwijany 3.5A 1.2m 3w1 Lightning - Typ-C - microUSB

Nie ma chyba osoby, która nie byłaby posiadaczem sprzętu elektrycznego, smartfona, tabletu, smartwatcha itp. Wszyscy staliśmy się niewolnikami naszych przenośnych gadżetów.

Stały się one ważnym przekazem najnowszych wiadomości, kontaktów personalnych czy też pomocą w codziennych czynnościach. Mimo, że odgrywają tak ważną rolę to nie poradzą sobie bez tak cennego, a często bardzo niedocenianego kabla USB. No bo przecież jest on niezbędny do naładowania pikającej baterii.

Specyfikacja:

  1. Marka: Baseus

  2. Nazwa: Baseus Fabric

  3. Wtyczki: USB / USB-C / micro USB / Lightning

  4. Materiał: aluminium + TPE

  5. Natężenie: 3.5A (max)

  6. Długość: 35cm - 120cm

  7. Waga: 41 gramów

  8. Funkcje: ładowanie / przesył danych (tylko Lightning)

  9. Kompatybilność: urządzenia z portami USB-C / micro USB / Lightning


Proponowany kabel wyróżnia się znacznie od tych, które królują na rynku. Mianowicie w jednym małym pudełeczku znajdują się trzy rodzaje różnych wejść, takich jak Lightning, microUSB, typ-C.


Jest to niezmierne ułatwienie. Poza domem pozwala zachować komfort, gdyż nie trzeba martwić się o zwitek kabli niezbędnych do naładowania naszych, urządzeń które nie rzadko mają różne końcówki. Natomiast w domu pomoże zachować porządek. Koniec z plączącymi się na biurku pajęczynami kabli, przeszkadzającymi i szpecącymi wnętrze pomieszczenia. Wszystko co potrzebne zostało zamknięte w małym poręcznym pudełeczku.

Ładna, przyjemna dla oka konstrukcja a przy tym ciekawa, ożywiona kolorystyka to same pozytywne aspekty zewnętrzne. Zadbanie o ciekawy design nie przeszkodziło producentowi na rzecz najważniejszą. Mianowicie, do produkcji zostały tutaj użyte materiały naprawdę wysokiej jakości. Przekłada się to samymi pozytywami na użytkowanie produktu.


Kabelki są mocne, dzięki czemu mamy pewność że nie połamią się po kilku użyciach czy też nie poskręcają. Natomiast umieszczony przewód z czystej miedzi przy natężeniu 3,5A obiecująco wpływa na ładowanie i przesyłanie informacji. Co ciekawe skonstruowany w sposób taki aby samoistnie dopasowywać odpowiednie napięcie do konkretnego urządzenia, zapewniając bezpieczne, stabilne i szybkie produkowanie nowej energii. Czyniąc nasz sprzęt zadowalającym.

Wszystkie używane kabelki często podłączane są przez nas do różnych urządzeń pod różnym kątem w różnym miejscu. Zdarza się, że tak rozregulowane wejście USB albo wypada z portu, albo nie chce do niego wejść. Spowodowane jest to odkształceniem się wtyku. W kablu Baseus Fabric możemy zapomnieć o takich sytuacjach. Wytrzymałe wtyczki wykonane z aluminium, nawet po wielu podłączeniach będą się stabilnie trzymać wejścia portu. Przy tym zachowując swą elegancję wytrzymałość, odporność na ścieranie i utlenianie.

Kabel zwinięty jak ślimaczek zachowuje długość 35 cm, natomiast po całkowitym rozciągnięciu długość ta osiąga aż 120 centymetrów. Zatem ułatwia tym samym korzystanie z urządzenia nawet w trakcie ładowania. Płaska budowa korzystnie wpływa na dobre układanie się kabli po ich zwijaniu a tym samym uniknięcie sytuacji wyłamywania, wykręcania.

Zgrabne niewielkie pudełeczko zmieści się dosłownie wszędzie. Plecak, saszetka, torebka…
Niewielka waga 41 gram, nie obciąży w żaden sposób, nie zajmie dużo miejsca, natomiast zawsze
i wszędzie spełni doskonale swą wielką rolę. W sposób idealny dla oczekiwań każdego użytkownika.


kabel USB do Xiaomi Mi A2
Nie znalazłeś interesującego produktu wśród kabel USB do Xiaomi Mi A2 zapraszamy do sprawdzenia także:

Akcesoria do Xiaomi Mi A2