Sezon ROWEROWY w pełni. Sprawdź »
Kabel USB Baseus X-Type Light 3A 1m Typ-C czarno-czerwony do SONY Xperia XZ .
Produkt dostępny, wysyłka1-2 dni
cena: 39,79 zł
Kod produktu: 13686209
Dostępne kolory:
Opcje dostawy:
Płatność przelewem
Odbiór osobisty
0,00 zł
Kioski i saloniki RUCH
6,90 zł
Odbiór w punkcie
8,90 zł
Poczta Polska
9,50 zł
Kurier FedEx
10,90 zł
Paczkomaty Inpost
11,90 zł

Płatność przy odbiorze
Odbiór osobisty
0,00 zł
Odbiór w punkcie
11,50 zł
Kurier FedEx
12,50 zł
Poczta Polska
12,50 zł

Kabel Baseus X-Type Light 3A został opracowany możliwie jak najlepiej, aby zadowolić i spełnić oczekiwania wszystkich posiadaczy w sposób najbardziej idealny.

Specyfikacja:

  1. Długość przewodu: 1m

  2. Funkcje przewodu: Ładowanie, Przesył danych

  3. Typ złącza przewodu: USB Typ A (męski), USB Typ C (męski)

  4. Maksymalny prąd (V/A): 9V/2A, 5V/3A

  5. Standard USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)

  6. Kompatybilny z Quick Charge: QC 3.0


Oryginalny kabel marki Baseus o eleganckim wyglądzie, któremu charakteru nadaje materiałowy splot o niezwykłym szwie.

Konstrukcja kabla pomyślana i wykonana w taki sposób aby unikać sytuacji tak często powtarzających się. Kiedy to plątanina kabli albo poskręcanie doprowadzają do furii, często po rozprostowaniu okazuje się, że zostało coś przełamane albo przerwane.

Przewód firmy Baseus, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów nie ulega uszkodzeniom, natomiast sznurkowe przeplatanie eliminuje skręcanie. Dzięki temu produkt zyskuje miano wytrzymałego co tym samym przekłada się na jego żywotność i okres przydatności.

Długość kabla to 1 metr a więc nie za dużo ani nie za mało, aby podpiąć go wszędzie tam gdzie akurat wymaga tego sytuacja.

Quick Charge 3.0 wykorzystuje specjalne algorytmy, które jest w stanie oszacować zapotrzebowanie na energię w danym momencie, przez co jej transfer odbywa się z maksymalną wydajnością.

Dzięki wbudowanej obsłudze technologii szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 umożliwia bardzo szybkie uzupełnienie baterii urządzeń mobilnych, co tym samym wpływa korzystnie na nasz czas oczekiwania kiedy to przekładamy nogami zniecierpliwieni i zaniepokojeni wskaźnikiem alarmującym niski stan naładowania naszego smartfona, tabletu czy innego ulubionego produktu.

Przewód pozwoli nam także na błyskawiczny przesył informacji pomiędzy urządzeniami z portem USB typu C. Zatem szybciutko możemy zgrać filmy, zdjęcia czy też dokumenty z telefonu na pendrive, laptop czy komputer.

Gumowy, elastyczny materiał którym obtoczone zostały wejścia to pewność, poczucie komfortu i zadowolenia. Zaprojektowane w taki sposób aby przetrwały długie i intensywne użytkowanie. Zapewniają idealną sprężystość i elastyczność a tym samym zapobiegają sytuacji w których dochodzi do pękania wtyków co w konsekwencji prowadzi do przerwania natężenia czy przesyłu danych.

Aluminiowe wykonanie wtyków zapobiega ich odkształcaniu i deformowaniu podczas podłączenia różnych urządzeń do wytworzenia energii. Zatem nie straszne nam sytuacje w których to wtyk wypada bądź nie chce wejść do portu.

Zastosowany wskaźnik LED w kształcie litery X informuje o statusie ładowania i ułatwia odnalezienie kabla w nocy. Dzięki niewielkiemu światełku wydobywającemu się z wtyczki, nawet w sporych ciemnościach będziemy widzieć gdzie leży nasza końcówka potrzebna do naładowania urządzenia.

Całość zachowana w bardzo eleganckiej formie. Ciekawa kolorystyka.
Profesjonalne wykonanie poprzez zadbanie o każdy najmniejszy detal, zastosowanie najlepszych produktów i materiałów. Wszystko to co cechuje firmę Baseus i jej produkty a co tym samym wywołuje nieskazitelne opinie oraz zadowolenie klientów.


kabel USB do SONY Xperia XZ
Nie znalazłeś interesującego produktu wśród kabel USB do SONY Xperia XZ zapraszamy do sprawdzenia także:

Akcesoria do SONY Xperia XZ