Kabel USB HOCO KX1 Sowa 1m Typ-C różowy do SONY Xperia XZ .
Produkt dostępny, wysyłka 24h
cena: 29,79 zł
Kod produktu: 13640178
Dostępne kolory:
Opcje dostawy:
Płatność przelewem
Odbiór osobisty
0,00 zł
Kioski i saloniki RUCH
6,90 zł
Odbiór w punkcie
8,90 zł
Poczta Polska
9,50 zł
Kurier GLS
13,50 zł
Paczkomaty Inpost
13,90 zł

Płatność przy odbiorze
Odbiór osobisty
0,00 zł
Odbiór w punkcie
9,90 zł
Kurier GLS
16,00 zł
Poczta Polska
9,90 zł

Kabel USB HOCO KX1 Sowa Typ-C różowy

Wybierając kabel Usb dla naszego urządzenia powinniśmy się zastanowić do czego dokładnie jest nam potrzebny, jakie powinien posiadać właściwości aby użytkowanie go było dla nas
w pełni satysfakcjonujące.
Patrząc z punktu widzenia typowego użytkownika kabelek to kabelek,
wtyczki się zgadzają i na pewno każdy będzie dobry… a jednak nie.
Bardzo ważna jest jakość wykonania.

Kabel USB Hoco KX1 przeznaczony jest dla osób, które lubią rozwiązania niecodzienne, stylowe i oryginalne a przy tym godnie spełniający swe funkcje.

Specyfikacja:
1. Długość: 1m
2.Złącza: Typ-C
3.Max. natężenie prądu: 2.4A
4.Przewód: (43/0.08)*2C+(16/0.08)*2C


Użyte najlepszej jakości materiały wykonania
Ileż to razy męczyliśmy się z przerwaną wtyczką, nieumiejętnie sklepiając wystające druciki, bo przecież właśnie teraz nasza bateria wzywa ratunku sygnalizując czerwonym alertem na ekranie telefonu. Takie sytuacje mogą pójść w zapomnienie.
Kabel USB Hoco KX1 wykonany został z mocnych tworzyw sztucznych, które odporne są na przetarcia, załamania, pęknięcia. Wielokrotne wychylanie go w różnych kierunkach, co przecież ma miejsce w codziennych sytuacjach, nie uszkodzi jego funkcjonowania, nie przerwie styków znajdujących się w jego wnętrzu a tym samym zapewni dobre ładowanie oraz przepustowość danych. Pozwoli to cieszyć się nam jego długą żywotnością.

Długość aż 1 metr
Długość kabelka wynosi 1 metr co z kolei pozwala nam na używanie smartfonu, aparatu, smartwatcha … w czasie gdy jest on podpięty, nie ograniczając w żaden sposób ruchów, oddając pełen komfort użytkowania.
Zatem swobodnie możemy telefon podpiąć na przykład do ładowarki samochodowej, wyciągnąć nogi na przednim siedzeniu i odczytywać wiadomości czy też sprawdzać skrzynkę pocztową bez strachu, że telefon ulegnie wyładowaniu a przy tym nie siłując się z krótkim przewodem.

Natężenie 2.4 A
Zastosowane natężenie zapewnia dobry i szybki przepływ prądu a to z kolei wpływa na błyskawiczne ładowanie oraz dobry przesył danych pomiędzy urządzeniami.
Dzięki temu mamy pewność, że zdążymy w krótkim czasie naładować wymagane urządzenie
w krótkim czasie oczekiwania, co jest niezmiernie ważne w sytuacjach nagłych kiedy to niespodziewanie jesteśmy alarmowani o niskiej aktywności baterii.

Oryginalne wzornictwo, niepowtarzalny design, MOTYW SOWY
Dla wielu użytkowników różnych gadżetów telefonicznych i nie tylko oprócz walorów jakościowych czy funkcjonalnych, najważniejszym może okazać się wygląd.
Można by tu rzec …. „Kabel jak kabel nic wyjątkowego” a jednak!!!!

Oferowany przez nas Kabel Usb Hoco oprócz dobrej, niezniszczalnej, precyzyjnej formy wykonania i zastosowania, posiada niecodzienny i jedyny w swoim rodzaju design.
Końcówki kabelka wyposażone zostały w ozdobne motywy z wizerunkiem sowy.

Okaże się na pewno trafionym prezentem dla dziecka, które z chęcią będzie sięgało po bajkowy gadżet a tym samym regularnie pamiętało o załadowaniu swego tabletu czy telefonu. Wykluczając tym samym sytuacje kiedy to w czasie ulubionych czynności na sprzęcie wysiada bateria a dziecko wybucha nerwowo płaczem. Teraz z radością będzie pamiętać o zabawnym nieodłącznym przyjacielu każdego urządzenia elektrycznego, które wymaga regularnego ładowania. 


kabel USB do SONY Xperia XZ
Nie znalazłeś interesującego produktu wśród kabel USB do SONY Xperia XZ zapraszamy do sprawdzenia także:

Akcesoria do SONY Xperia XZ